Ma Jenő napja van. Holnap Erzsébet napja lesz.
Iskolánkról
Oktatás és nevelés
DÖK
Hírek
Dokumentumok
Pályázatok
Galéria
Könyvtár

Gyöngyösi Felsővárosi Általános Iskola
Gyöngyös, Martinovics Ignác utca 2.
Tel: (37)311-062
        (37)504-109
Fax: (37)311-062



Intézményvezető: Horváth Zoltánné
Tanulói létszám: 462 fő


Oktatás és nevelés > Versenyeredmények > 2015-2016. tanév

2015-2016. tanév

 

 

 

 

Versenyeredmények – 2015-2016

Magyar
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Széplaki Jázmin 2.c Vers és prózamondó iskolai 1. hely Benyovszky Péterné
Ocsovai Bálint 2.c Vers és prózamondó iskolai 2. hely Benyovszky Péterné
Dudás Eszter 7. Arany János versmondó területi különdíj Juhászné Bartók Judit
Rechtorisz Luca 6.a Mesemondó (könyvtár) területi különdíj Juhászné Bartók Judit
Matematika
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Varnyu Anna 3.a megyei/körzeti 7. hely Varga Erika
Történelem
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Varga Lajos 8.b Városi Helytörténeti városi 5. hely Tuziné Domoszlai Ágnes
Kálmán Máté
Bartha Benedek
Fülöp István
Angol
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Fucskó Balázs 6.b Területi angol nyelvhasználati verseny (Arany János Ált. Isk.) területi 3. hely Válócziné Tóth Ildikó
Kívés Dóra 5.a Területi angol nyelvhasználati verseny (Arany János Ált. Isk.) területi 3. hely Válócziné Tóth Ildikó
Szlovencsák János 7.a Területi angol nyelvhasználati verseny (Arany János Ált. Isk.) területi 1. hely Füleki Ágnes
Tóth Debóra 7.b Listen, Read and Win! Szövegértési és hallott szövegértési verseny területi 3. hely Hársy Tünde
Szlovencsák János 7.a OÁTV megyei 1. hely Füleki Ágnes
Német
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Fülöp István 8.c Országos német nyelvi verseny megyei 5. hely Tuziné Domoszlai Ágnes
Varga Lajos 8.b Országos német nyelvi verseny megyei 5. hely Tuziné Domoszlai Ágnes
Boros Eszter 5.a Német szépkiejtési verseny megyei 5. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Eichübel Veronika 5.a Német szépkiejtési verseny megyei 6. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Kémia
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Huszár Félix 7.b Curie Kémia Verseny területi 4. hely Varga Monika
Csépány Zsófia 7.a
Rusznyák Eszter 7.b
Bartha Benedek 8.b
Dudás Eszter 7.a Hevesy György Kémia Verseny területi 18. hely Varga Monika
Rusznyák Eszter 7.b Hevesy György Kémia Verseny területi 11. hely Varga Monika
Biológia
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Bartha Benedek 8.b Madarak és Fák Napja Országos Verseny Heves megyei döntő területi 2. hely Szalayné Fodor Dorottya
Ludányi Anna 8.a
Szalay Emma 8.a
Szalay Emma 8.a Herman Ottó Biológia Verseny megyei 8. hely Varga Monika
Rajz
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Csaplár Dominik 8.b "Más szemmel"megyei rajzverseny 7-8. osztályos kategória megyei 2. hely Róka Ágnes
Gyurkó Mátyás 8.c "Más szemmel"megyei rajzverseny 7-8. osztályos kategória megyei 3. hely Róka Ágnes
Palik Gréta 5.c "Más szemmel"megyei rajzverseny 5-6. osztályos kategória megyei 1. hely Róka Ágnes
Török Eszter 5.c "Más szemmel"megyei rajzverseny 5-6. osztályos kategória megyei 2. hely Róka Ágnes
Természetismeret
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Budai Bálint 4.c Curie Környezetvédelmi verseny területi 1. hely Faragóné Czakó Mária
Dovrtel Ádám
Kovács Levente
Fehér Janka 3.a Curie Környezetvédelmi verseny területi 2. hely Faragóné Czakó Mária
Dovrtel Zsófia
Bozsik Zsombor
Kóré Kiara 3.b Curie Környezetvédelmi verseny területi 4. hely Faragóné Czakó Mária
Mucsics Levente 3.c
Jancsovics Ádám 3.c
Rása Henrietta 4.b Curie Környezetvédelmi verseny területi 5. hely Faragóné Czakó Mária
Macskásy Júlia
Hendrik Simon
Budai Zsombor 4.a Curie Környezetvédelmi verseny területi 6. hely Faragóné Czakó Mária
Sipos Szilárd
Bocsi Levente
Budai Bálint 4.c Curie Környezetvédelmi verseny Országos döntő (2016.04.16. Szolnok) 1. hely
Aranyoklevél,
serleg
Faragóné Czakó Mária
Dovrtel Ádám
Kovács Levente
Budai Bálint 4.c A "Víz világnapja" - Mátra Múzeum (2016.03.21 Gyöngyös) városi 1. hely Faragóné Czakó Mária
Dovrtel Ádám
Kovács Levente
Fehér Janka 3.a A "Víz világnapja" - Mátra Múzeum (2016.03.21 Gyöngyös) városi 3. hely Faragóné Czakó Mária
Mucsics Levente 3.c
Jancsovics Ádám 3.c
Somody Sára 5.c Curie Környezetvédelmi verseny területi 2. hely Varga Monika
Palik Gréta
Bartha Benedek 8.b Curie Környezetvédelmi verseny területi 1. hely Varga Monika
Ludányi Anna 8.a
Szalay Emma 8.a
Rusznyák Eszter 7.b Curie Környezetvédelmi verseny területi 7. hely Varga Monika
Deák Dorka 7.b Geoszféra környezetvédelmi verseny (Hatvan) területi 5. hely Varga Monika
Ludányi Anna 8.a
Szalay Emma 8.a
Bartha Benedek 8.b
Palik Gréta 5.c Föld Napja városi 5. hely Varga Monika
Somody Sára 5.c
Lengyel Zsófia 6.b
Egyéb
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
csapat 2. évf. Te mit tudsz? - Tehetségkutató vetélkedő területi
Kelemenné Jankovits Mária
csapat 7.a Te mit tudsz? - Tehetségkutató vetélkedő területi 1. hely Kelemenné Jankovits Mária

 

Hasznos linkek
 
Galéria


További képek..

Partnereink