Ma Erzsébet napja van. Holnap Jolán napja lesz.
Iskolánkról
Oktatás és nevelés
DÖK
Hírek
Dokumentumok
Pályázatok
Galéria
Könyvtár

Gyöngyösi Felsővárosi Általános Iskola
Gyöngyös, Martinovics Ignác utca 2.
Tel: (37)311-062
        (37)504-109
Fax: (37)311-062



Intézményvezető: Horváth Zoltánné
Tanulói létszám: 462 fő


Oktatás és nevelés > Versenyeredmények > 2012-2013. tanév

2012-2013. tanév

 

 

 

 

 

 

Versenyeredmények – 2012-2013

Kiemelkedő eredményt elért tanulóink képekben

Tanulmányi verseny – alsó tagozat

Sport

Tanulmányi verseny – felső tagozat

Magyar
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Fehér Petra Regina 8.c „Szép Magyar Beszéd” Kazinczy verseny országos bronz fokozatú Kazinczy érem Szatmáriné Tóth Melinda
Csont Sára 6.a Simonyi Zsigmond helyesíró verseny megyei 5. hely Szatmáriné Tóth Melinda
Veréb Amina 5.b Simonyi Zsigmond helyesíró verseny megyei 8. hely Juhászné Bartók Judit
Kálmán Máté 5.b 12. hely
Veszprémi Vivien 7.b 17. hely
Kovács Gréta 3.b Mesemondó verseny területi 2. hely Várady Béla
Nádudvari Fanni 3.b Kis nyelvész országos tanulmányi verseny országos 8. hely Várady Béla
Győrffy Endre 4.a Városi helyesíró verseny városi 3. hely Gucsiné Urbán Gabriella
Pozsa Dávid 4.a városi szépkiejtési verseny városi 3. hely Gucsiné Urbán Gabriella
Czinkóczi Bence 2.b Városi helyesíró verseny városi 4. hely Juhászné Kánya Angelika
Kasza Dániel 2.c Városi szépkiejtési verseny városi 2. hely Bánkáné Berta Éva
Boldog Benjámin 2.b Városi helyesíró verseny városi 7. hely Juhászné Kánya Angelika
Hammer Ignác 2.b Városi helyesíró verseny városi 8. hely Juhászné Kánya Angelika
Belkovics Kitti 3.c Városi helyesíró verseny városi Vargáné Csépány Mónika
Városi szépkiejtési verseny városi Vargáné Csépány Mónika
Visnyovszky Lilla 3.c Városi szépkiejtési verseny városi Vargáné Csépány Mónika
Mucsics Laura 4.b Városi helyesíró verseny városi 8. hely Horváth Magdolna
Matematika
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Macskásy Júlia 1.b Teki-Totó (országos matematika tanulmányi verseny) országos Ezüst oklevél Czinkóczi Katalin
Baják Levente 4.a Városi matematika verseny városi 1. hely Gucsiné Urbán Gabriella
Nádudvari Fanni 3.b Városi matematika verseny városi 4. hely Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Nádudvari Fanni 3.b Országos matematika verseny országos 12. hely Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Czinkóczi Bence 2.b Városi matematika verseny városi 9. hely Juhászné Kánya Angelika
Lehotai Péter 2.b Városi matematika verseny városi 8. hely Juhászné Kánya Angelika
Hammer Ignác 2.b Városi matematika verseny városi 10. hely Juhászné Kánya Angelika
Belkovics Kitti 3.c Városi matematika verseny városi 7. hely Vargáné Csépány Mónika
Harmosné Keskeny Szilvia
Kis Balázs 3.c Városi matematika verseny városi 5. hely Vargáné Csépány Mónika
Harmosné Keskeny Szilvia
Rusznyák Eszter 4.b Városi matematika verseny városi 10. hely Horváth Magdolna
Történelem
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Majzik Ervin 7.a történelem OÁTV megyei 8. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Fógel Blanka 7.a történelem OÁTV megyei 14. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Harmat Alexa 8.a Városi Helytörténeti Verseny városi 3. hely Tuziné Domoszlai Ágnes
Pádár Patrik 8.c
Csomós Eszter 8.a
Fehér Petra Regina 8.c
Angol
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Juhász Zsófia 7.c Angol nyelvi és országismereti verseny országos 6. hely Hársy Tünde
Forgó Alexandra 7.c 11. hely
Kiss Patrícia 7.c 11. hely
Korcsog Bence 7.c 7. hely
Fehér Petra Regina 8.c Angol OÁTV megyei forduló megyei 20. hely Füleki Ágnes
Forgó Alexandra 7.c 18. hely Hársy Tünde
Csont Sára 6.a Angol Játékos vetélkedő városi 1. hely Széles Mónika
Fucskó Brigitta 6.a
Német
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Ludányi Anna 5.a Német nyelvi és országismereti verseny országos 27. hely Hársy Tünde
Márkus Marcell 5.a Német nyelvi és országismereti verseny országos 27. hely Hársy Tünde
Nagy Gergő 5.b Német nyelvi és országismereti verseny országos 49. hely Hársy Tünde
Zöld Márk 5.c Német nyelvi és országismereti verseny országos 108. hely Hársy Tünde
Deák Ferenc 6.c Megyei német szépkiejtési verseny megyei 5. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Hammer Pál 6.c Megyei német szépkiejtési verseny megyei 6. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Márkus Marcell 5.a Megyei német szépkiejtési verseny megyei 5. hely Hársy Tünde
Szabó Dorina 7.b Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny iskolai 2. hely Tuziné Domoszlai Ágnes
Hordós Andrea 7.b Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny iskolai 1. hely Tuziné Domoszlai Ágnes
Nagy Liliána 8.a Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny iskolai 2. hely Tuziné Domoszlai Ágnes
Strumpf Lila 8.a Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny iskolai 1. hely Tuziné Domoszlai Ágnes
Strumpf Lila 8.a Területi társalgási verseny területi 3. hely Tuziné Domoszlai Ágnes
Kémia
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Nagy Lili 7.b Hevesy György országos kémiaverseny területi fordulója területi 47. hely Varga Monika
Pozsa Attila 7.c 20. hely
Endrész Dorina 8.c Curie országos kémiaverseny területi fordulója területi 15. hely Varga Monika
Harmat Alexa 8.a 15. hely
Lukács Nóra 8.a 7. hely
Hrabár Éva 8.a Hevesy György országos kémiaverseny területi fordulója területi 20. hely Varga Monika
Lukács Nóra 8.a 15. hely
Lukács Nóra 8.a Hevesy György országos kémiaverseny megyei fordulója megyei 10. hely Varga Monika
Biológia
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Kiss Norisz 6.c Madarak és Fák Napja Országos Verseny területi döntője területi 3. hely Szalayné Fodor Dorottya
Zilahi-Szabó Edit
Nagy Lili 7.b
Pádár Patrik 8.c
Nagy Zsófi 8.a Elsősegélynyújtó területi verseny területi 4. hely Zilahi-Szabó Edit
Nag yLiliána 8.a
Bagi Adél 8.a
Szőke Gergő 8.a
Vincze Erik 7.b
Rajz
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Nádudvari Fanni 3.b Rajzverseny (Városi Könyvtár) városi különdíj
Macskásy Júlia 1.b Városi rajzverseny városi díjazott
Orosz Adél 2.b Városi rajzverseny városi díjazott
Szelva Krisztina 2.b Városi rajzverseny városi díjazott
Bagi Adél 8.a Városi rajzverseny városi díjazott
Turi Kitti 8.a Városi rajzverseny városi díjazott
Hrabár Éva 8.a Városi rajzverseny városi díjazott
Radnai Nándor 8.a Városi rajzverseny városi díjazott
Benyovszky Barnabás 7.c Városi rajzverseny városi díjazott
Harman Zsófia 7.a Városi rajzverseny városi díjazott
Nagy Lili 7.b Városi rajzverseny városi díjazott
Sellei Regina 7.a Városi rajzverseny városi díjazott
Farkas Klaudia 6.a Városi rajzverseny városi díjazott
Vernyik Noémi 6.a Városi rajzverseny városi díjazott
Orosz Dominika 6.c Városi rajzverseny
Olasz Blanka 6.a Városi rajzverseny
Csépe Nándor 6.a Városi rajzverseny
Szabó Patrícia 8.c Megyei rajzverseny megyei 1. hely
Pintér Eliza 8.a Megyei rajzverseny megyei különdíj
Harmat Alexa 8.a Megyei rajzverseny megyei különdíj
Kis Kamilla 6.c Megyei rajzverseny megyei 10-ben
Bagi Adél 8.a Rajverseny művészeti iskolásoknak (Salgótarján) területi 1. hely
Harmat Alexa 8.a Rajverseny művészeti iskolásoknak (Salgótarján) területi 3. hely
Kovács Pálma 2.c Rajverseny művészeti iskolásoknak (Salgótarján) területi 2. hely
Sellei Regina 7.a Városi „Csillagfény” rajzverseny városi
Turi Kitti 8.a Városi „Csillagfény” rajzverseny városi
Lakatos Ilona 4.c Városi „Csillagfény” rajzverseny városi
Csépe Nándor 6.a Városi „Csillagfény” rajzverseny városi
Rechtorisz Dorka 4.b Városi „Csillagfény” rajzverseny városi
Rechtorisz Luca 3.b Városi „Csillagfény” rajzverseny városi
Szabó Martina 4.b Városi önarckép városi
Palócz Boglárka 2.c Városi önarckép városi
Lakatos Ilona 4.c Városi önarckép városi
Juhász Zsófia 3.a Városi rajzverseny városi díjazott
Szabó Anna 3.a Városi rajzverseny városi díjazott
Rechtorisz Dorka 4.b Városi rajzverseny városi díjazott
Rechtorisz Luca 3.b Városi rajzverseny városi díjazott
Orosz Adél 2.b Városi rajzverseny városi díjazott
Szelva Krisztina 2.b Városi rajzverseny városi díjazott
Budai Bálint 1.c Városi rajzverseny városi díjazott
Palócz Boglárka 2.c Városi rajzverseny városi díjazott
Csépány Dominik 2.c Városi rajzverseny városi díjazott
Sánta Stella Virág 1.a Városi rajzverseny városi díjazott
Baják Levente 4.a Városi rajzverseny városi díjazott
Hammer Vencel 4.a Városi rajzverseny városi díjazott
Testnevelés
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Lisztik Barnabás 3.b Aranyhomok úszóverseny 2. hely
Bácsvíz Kupa országos 1. hely
Diamant Kupa 2. hely
országos verseny országos 2,3. hely
Fucskó Balázs 3.b futball országos 1. hely
Árvai Dóra 7.a Megyei Diákduatlon megyei 1. hely
Országúti Kerékpár Diákolimpia országos 2. hely
Megyei futófesztivál megyei 1. hely
Csépe Zsombor 4.c Városi atlétika városi 5. hely
Nagy-Hajdú Benjámin 8.a Városi atlétika városi 6. hely
Szabó Gergely 1.a Regionális utánpótlás torna, Miskolc regionális 2. hely
Energia Kupa megyei 2. hely
Bocsi Levente 1.a Országos Snowboard Diákolimpia országos 5. hely
Magda Benedek 7.c Diákolimpia, úszás, 100 m gyors megyei döntő 2. hely
Diákolimpia, úszás, 100 m pillangó megyei döntő 3. hely
Kovács Zalán 5.c Diákolimpia, úszás, 100 m gyors megyei döntő 2. hely
Czene Dália 8.a Diákolimpia, úszás, 100 m gyors megyei döntő 2. hely
Kuti Péter 7.c Diákolimpia, úszás, 100 m hát megyei döntő 3. hely
Hajdu Vilmos 2.b Diákolimpia, labdarúgás, I. korcsoport városi döntő 1. hely Pintér Tibor
Hajdu Krisztián 3.b
Gyurkó Balázs 2.b
Czinkóczi Bence 2.b
Kasza Dániel 2.c
Fenyvesi Ádám 3.c
Szentannai Martin 1.a
Csordás Balázs 3.a
Hammer Ignác 2.b
Magda Boldizsár 1.a
Márkus Marcell 5.a Diákolimpia, labdarúgás, II. korcsoport városi döntő 2. hely Pintér Tibor
Németh Dániel 3.c
Fucskó Balázs 3.b
Pál Róbert 3.b
Bernát Bence 4.c
Galó Attila 4.b
Hammer Vencel 4.a
Kotaul Rajmund 3.c
Tóth Bálint 4.a
Lénárt Zsolt 3.c
Ördög Barnabás 4.b
Papp Máté 6.a Diákolimpia, labdarúgás, III. korcsoport városi döntő 2. hely Pintér Tibor
Sándor Bence 6.c
Nádasdi Bálint 6.c
Márkus Marcell 5.a
Ludányi Ádám 7.c
Kaszás Bence 5.b
Ollári Máté 6.b
Fejes Boldizsár 5.b
Bánfi Roland 5.a
Mészáros Tamás 5.c
Németh Dániel 3.c
Széplaki Dániel 5.b
Számítástechnika
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Majzik Ervin 7.a József Attila Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium számítástechnikai versenye Gyöngyös és vonzáskörzete általános iskolás, felső tagozatos tanulói II. hely Hendrik Péter
Természetismeret
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Csomós Anna 5.a Curie környezetvédelmi verseny területi döntő területi 2. hely Szalayné Fodor Dorottya
Ludányi Anna 5.a
Szalay Emma 5.a
Csont Sára 6.a Föld Napja városi verseny városi 1. hely Varga Monika
Lakatos Zsófia 6.b
Kiss Norisz 6.c
Bartha Benedek 5.b Megyei természetismereti verseny megyei 5. hely Varga Monika
Szalayné Fodor Dorottya
Ludányi Anna 5.a
Szalay Emma 5.a
Szalay Emma 5.a Városi ÖKO verseny városi 1. hely Varga Monika
Bartha Benedek 5.b
Veréb Zsófia 6.c
Kiss Norisz 6.c
Fenyvesi Nóra 5.a Városi ÖKO verseny városi 2. hely Varga Monika
Kis benedek 5.a
Szabó Csenge 6.c
Kerestély Zsófia 6.c
Bartha Benedek 5.b Curie környezetvédelmi verseny területi 1. hely Zilahi-Szabó Edit
Molnár Petra 5.b
Milkovics Liliána 8.a Curie környezetvédelmi verseny területi 1. hely Zilahi-Szabó Edit
Lukács Nóra 8.a
Hrabár Éva 8.a
Milkovics Liliána 8.a Curie környezetvédelmi verseny országos 18. hely Zilahi-Szabó Edit
Lukács Nóra 8.a
Hrabár Éva 8.a
Pádár Patrik 8.c Városi ÖKO verseny városi 2. hely Zilahi-Szabó Edit
Harmat Alexa 8.a
Nagy Lili 7.b
Vincze Erik 7.b
Alsós ÖKO szakkör
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Dudás Eszter 4.b „Mesél az erdő” Egererdő Zrt. Határontúli – (Szllovákiával közös) EU-s pályázata
(3 db rajz, mese az erdészről, makett a Szent-Anna tóról.)
Elődöntő: 2013.01.24
Döntő:2013.04.25
országos „Életmentők” csapatunk különdíjban részesült Faragóné Czakó Mária
Nyilas Adél 4.b
Galó Attila 4.b
Rusznyák Eszter 4.b
Baják Levente 4.a
Hammer Vencel 4.a
Pozsa Dávid 4.a
Győrffy Endre 4.a
Nagy Laura 3.c
Lévay Sándor 3.c
Dudás Eszter 4.b „Élő örökség” kétfordulós környezetvédelmi vetélkedő városi 2. hely Faragóné Czakó Mária
Nyilas Adél 4.b
Rusznyák Eszter 4.b
Galó Attila 4.b
Nagy Laura 3.c „Élő örökség” kétfordulós környezetvédelmi vetélkedő városi 4. hely Faragóné Czakó Mária
Szabó Anna 3.a
Németh Dániel 3.c
Lévay Sándor 3.c
Molnár Blantisz 3.a
Dudás Eszter 4.b Curie környezetvédelmi, természetismereti tehetségkutató emlékverseny területi döntő (Gyöngyös) 1. hely Faragóné Czakó Mária
Nyilas Adél 4.b
Galó Attila 4.b
Dudás Eszter 4.b Curie környezetvédelmi, természetismereti tehetségkutató emlékverseny országos döntő (Szolnok) 1. hely (elméleti)
8. hely (összesített)
6. hely (dokumentum)
Faragóné Czakó Mária
Nyilas Adél 4.b
Galó Attila 4.b
Rusznyák Eszter 4.b Curie környezetvédelmi, természetismereti tehetségkutató emlékverseny területi döntő (Gyöngyös) 2. hely Faragóné Czakó Mária
Hammer Vencel 4.a
Pozsa Dávid 4.a
Csépe Zsombor 4.b Curie környezetvédelmi, természetismereti tehetségkutató emlékverseny területi döntő (Gyöngyös) 3. hely Faragóné Czakó Mária
Vernyik Attila 4.a
Baják Levente 4.a
Nagy Laura 3.c Curie környezetvédelmi, természetismereti tehetségkutató emlékverseny területi döntő (Gyöngyös) 5. hely Faragóné Czakó Mária
Lévay Sándor 3.c
Németh Dániel 3.c
Szabó Anna 3.a Curie környezetvédelmi, természetismereti tehetségkutató emlékverseny területi döntő (Gyöngyös) 7. hely Faragóné Czakó Mária
Molnár Blantisz 3.a
Nyilas Adél 4.b „Víz világnapja” (Mátra Múzeum, Gyöngyös) városi 2. hely Faragóné Czakó Mária
Rusznyák Eszter 4.b
Rácz Bálint 4.b
Ördög Barnabás 4.b „Víz világnapja” (Mátra Múzeum, Gyöngyös) városi 4. hely Faragóné Czakó Mária
Kecskés Kíra 4.b
Varga Anita 4.b
Dudás Eszter 4.b Környezetismereti vetélkedő (Felsőtárkány) megyei 3. hely Faragóné Czakó Mária
Galó Attila 4.b
Hammer Vencel 4.a
Ének-zene
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Hammer Vencel 4.a Területi népdaléneklési verseny területi 2. hely Harmosné Keskeny Szilvia
Gyuris Kiara 2.c Területi népdaléneklési verseny területi 3. hely Harmosné Keskeny Szilvia
Galó Attila 4.b Területi népdaléneklési verseny területi 1. hely Harmosné Keskeny Szilvia
Nagy Laura 3.c Területi népdaléneklési verseny területi 2. hely Harmosné Keskeny Szilvia
Pályaválasztási vetélkedő
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Bagi Adél 8.a Területi Pályaválasztási vetélkedő, Eger területi 3. hely Tóthné Mátrai Ágnes
Csomós Eszter 8.a
Nagy Liliána 8.a

 

Hasznos linkek
 
Galéria


További képek..

Partnereink