Ma Ilona napja van. Holnap Huba napja lesz.
Iskolánkról
Oktatás és nevelés
DÖK
Hírek
Dokumentumok
Pályázatok
Galéria
Könyvtár

Gyöngyösi Felsővárosi Általános Iskola
Gyöngyös, Martinovics Ignác utca 2.
Tel: (37)311-062
        (37)504-109
Fax: (37)311-062



Intézményvezető: Horváth Zoltánné
Tanulói létszám: 462 fő


Oktatás és nevelés > Versenyeredmények > 2017-2018. tanév

2017-2018. tanév

 

 

 

 

 

 

Versenyeredmények – 2017-2018

Magyar
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Pántya Nóra 2. b Arany János Területi Vers- és prózamondó verseny területi 1. hely Béresné Eperjesi Edit
Pántya Nóra 2. b Területi Szépkiejtési verseny területi 1. hely Béresné Eperjesi Edit
Pántya Nóra 2. b Horváth Attiláné Városi Helyesíró verseny városi 1. hely Béresné Eperjesi Edit
Tóth Boglárka 3. a Területi Szépkiejtési verseny területi 1. hely Juhászné Kánya Angelika
Tóth Boglárka 3. a Területi Helyesíró verseny területi 4. hely Juhászné Kánya Angelika
Pántya Nóra 2. b „Kalandos verseny” (országos szövegértési csapatverseny) országos 3. hely Béresné Eperjesi Edit
Kaló Boglárka
Tamus Cinka Anna
Vaka Csenge
Nagyfalusi Ákos 4. a Bendegúz Akadémia Tudásbajnokság megyei döntő megyei 3. hely Várady Béla
Győri Lizett 4. c Területi Szépkiejtési verseny területi 3. hely Benyovszky Péterné
Eged Karolina 4. c Arany János Városi Vers és prózamondó verseny városi 3. hely Benyovszky Péterné
Dudás Dóra 6. c Arany János Területi Vers- és prózamondó verseny területi Különdíj Juhászné Bartók Judit
Juhász Domonkos 7. c Arany János Területi Vers- és prózamondó verseny területi 2. hely Dudásné Király Szilvia
Rechtorisz Luca 8. a Arany János Területi Vers- és prózamondó verseny területi 3. hely Juhászné Bartók Judit
Matematika
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Pántya Nóra 2. b Területi Matematika verseny területi 3. hely Béresné Eperjesi Edit
Kaló Boglárka 2. b Területi Matematika verseny területi 5. hely Béresné Eperjesi Edit
Tamus Cinka Anna 2. b Területi Matematika verseny területi 5. hely Béresné Eperjesi Edit
Korsós Tamás Balázs 2. c Területi Matematika verseny területi 4. hely Tóth Jánosné
Nagy Gergő 3. a Területi Matematika verseny területi 2. hely Juhászné Kánya Angelika
Baják Zalán 3. b Területi Matematika verseny területi 4. hely Bánkáné Berta Éva
Budai Ágnes 3. b Területi Matematika verseny területi 9. hely Bánkáné Berta Éva
Bánka Levente 3. b Területi Matematika verseny területi 9. hely Bánkáné Berta Éva
Nagyfalusi Ákos 4. a Bendegúz Akadémia Tudásbajnokság megyei döntő megyei 11. hely Várady Béla
Szelva Zsófia 4. c Területi Matematika verseny területi 3. hely Benyovszky Péterné
Czinkóczi Kristóf 4. c Területi Matematika verseny területi 3. hely Benyovszky Péterné
Balogh Antal 5. b Zrínyi Ilona Megyei Matematika verseny megyei 8. hely Palikné Czövek Ágnes
Balogh Antal 5. b Alapműveleti Matematika verseny országos 19. hely Palikné Czövek Ágnes
Palik Gréta 7. c Gács Béla Területi Matematika verseny területi 4. hely Tóth János
Történelem
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Juhász Zsófia 8. a „Magyarország szeretlek” Műveltségi csapatverseny 1. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Rechtorisz Luca
Deák Dávid
Ádám Botond
Csesznok Melina 8. b Városi Helytörténeti verseny (csapatverseny) városi 3. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Gál Eszter 8. b
Ádám Botond 8. a
Deák Dávid 8. a
Harmat Kata 7. b Hertelendy Gábor honvédelmi vetélkedő megyei 4. hely Dudásné Király Szilvia
Gyurkó Balázs
Hajdu Vilmos
Szelva Krisztina
Angol
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Csernyik Simon 6. a Városi Angol Szépkiejtési verseny városi 1. hely Füleki Ágnes
Csernyik Simon 6. a Területi Angol Nyelvhasználati verseny területi különdíj Füleki Ágnes
Lukács Máté 7. a Listen, Read and Win területi angol verseny területi 1. hely Füleki Ágnes
Juhász Domonkos 7. c Városi Angol Szépkiejtési verseny városi 2. hely Válócziné Tóth Ildikó
Juhász Domonkos 7. c Területi Angol Szépkiejtési verseny területi 3. hely Válócziné Tóth Ildikó
Juhász Domonkos 7. c Listen, Read and Win területi angol verseny területi 2. hely Válócziné Tóth Ildikó
Csesznok Melina 8. b Listen, Read and Win területi angol verseny területi 3. hely Válócziné Tóth Ildikó
Rechtorisz Luca 8. a Városi Angol Szépkiejtési verseny városi 1. hely Válócziné Tóth Ildikó
Német
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Munkácsi Eszter 7. a Megyei német tanulmányi verseny megyei 8. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Kémia
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Palik Gréta 7. c Hevesy György Kémia verseny területi 7. hely Varga Monika
Csépány Dominik 7. c Hevesy György Kémia verseny területi 9. hely Varga Monika
Juhász Domonkos 7. c Hevesy György Kémia verseny területi 10. hely Varga Monika
Eichübel Veronika 7. a Hevesy György Kémia verseny területi 12. hely Varga Monika
Erki Dávid 7. c Hevesy György Kémia verseny területi 13. hely Varga Monika
Kívés Dóra 7. a Hevesy György Kémia verseny területi 14. hely Varga Monika
Csépány Dominik 7. c Hevesy György Kémia verseny megyei 23. hely Varga Monika
Palik Gréta 7. c Hevesy György Kémia verseny megyei 28. hely Varga Monika
Palik Gréta 7. c Curie Kémia verseny területi 9. hely Varga Monika
Pászti Eszter 8. b Hevesy György Kémia verseny területi 5. hely Varga Monika
Lengyel Zsófia 8. b Hevesy György Kémia verseny területi 7. hely Varga Monika
Csesznok Melina 8. b Hevesy György Kémia verseny területi 11. hely Varga Monika
Deák Dávid 8. a Hevesy György Kémia verseny területi 12. hely Varga Monika
Visnyovszki Lilla 8. b Hevesy György Kémia verseny területi 14. hely Varga Monika
Ádám Botond 8. a Hevesy György Kémia verseny területi 14. hely Varga Monika
Pászti Eszter 8. b Hevesy György Kémia verseny megyei 15. hely Varga Monika
Lengyel Zsófia 8. b Hevesy György Kémia verseny megyei 23. hely Varga Monika
Biológia
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Palik Gréta 7. c Herman Ottó Biológia verseny megyei 5. hely Varga Monika
Kovács Pálma 7. c Herman Ottó Biológia verseny megyei 7. hely Varga Monika
Palócz Boglárka 7. c Herman Ottó Biológia verseny megyei 8. hely Varga Monika
Rajz - vizuális kultúra
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Turi Lotti 4. b „Rászedett ördög – mesék” Vachott S. Városi Könyvtár rajzpályázata városi Kiss Norbertné
Fülöp Jázmin 4. b „Rászedett ördög – mesék” Vachott S. Városi Könyvtár rajzpályázata városi Kiss Norbertné
Kutka Jázmin 3. c „Rászedett ördög – mesék” Vachott S. Városi Könyvtár rajzpályázata városi Különdíj Pestiné Barna Julianna
Csernyik Borbála 3. a „Rászedett ördög – mesék” Vachott S. Városi Könyvtár rajzpályázata városi Dicséret Pestiné Barna Julianna
Szatmári Szintia 1. a „Rászedett ördög – mesék” Vachott S. Városi Könyvtár rajzpályázata városi Dicséret Pestiné Barna Julianna
Nyitrai Bianka 1. a Dobó István Vármúzeum Népmese napja alkalmából rendezett megyei 3. hely Pestiné Barna Julianna
Kasnya Vanessza 3. c „Barátság, segítségnyújtás, másság” című területi verseny területi 3. hely Pestiné Barna Julianna
Kutka Jázmin 3. c Egy kutyás járőr napja” Megyei Rendőrfőkapitányság szervezése megyei 3. hely Pestiné Barna Julianna
Szatmári Szintia 1. a „Népmesék almája” megyei verseny megyei 1. hely Pestiné Barna Julianna
Vankó Damarisz 4. b „Népmesék almája” megyei verseny megyei 1. hely Kiss Norbertné
Hanák Hanna 4. b „Népmesék almája” megyei verseny megyei 3. hely Kiss Norbertné
Tiszóczki Zsófia 3. c „Népmesék almája” megyei verseny megyei Különdíj Pestiné Barna Julianna
Farkas Éva Tifani 4. a „Népmesék almája” megyei verseny megyei Különdíj Pestiné Barna Julianna
Nagy-Hajdú Fanni 4. b „Karácsonyi kívánság – Téli havas mókák a szabadban – Hóesés a Mátrában rajzverseny városi díjazott Kiss Norbertné
Hanák Hanna 4. b „Karácsonyi kívánság – Téli havas mókák a szabadban – Hóesés a Mátrában rajzverseny városi díjazott Kiss Norbertné
Varga Eszter Dorka 4. b „Karácsonyi kívánság – Téli havas mókák a szabadban – Hóesés a Mátrában rajzverseny városi díjazott Kiss Norbertné
Osztafin Olívia 4. b „Karácsonyi kívánság – Téli havas mókák a szabadban – Hóesés a Mátrában rajzverseny városi díjazott Kiss Norbertné
Turi Lotti 4. b „Karácsonyi kívánság – Téli havas mókák a szabadban – Hóesés a Mátrában rajzverseny városi díjazott Kiss Norbertné
Fülöp Jázmin 4. b „Karácsonyi kívánság – Téli havas mókák a szabadban – Hóesés a Mátrában rajzverseny városi díjazott Kiss Norbertné
Sánta Fruzsina 4. b „Karácsonyi kívánság – Téli havas mókák a szabadban – Hóesés a Mátrában rajzverseny városi díjazott Kiss Norbertné
Kiss Hanna Rebeka 4. b „Karácsonyi kívánság – Téli havas mókák a szabadban – Hóesés a Mátrában rajzverseny városi díjazott Kiss Norbertné
Szelva Zsófia 4. c „Karácsonyi kívánság – Téli havas mókák a szabadban – Hóesés a Mátrában rajzverseny városi díjazott Kovács-Hanka Erika
Nagy Martin Ábrahám 4. a „Karácsonyi kívánság – Téli havas mókák a szabadban – Hóesés a Mátrában rajzverseny városi díjazott Pestiné Barna Julianna
Szabó Olivér 4. a „Karácsonyi kívánság – Téli havas mókák a szabadban – Hóesés a Mátrában rajzverseny városi díjazott Pestiné Barna Julianna
Szentmihályi Dóra 4. a „Karácsonyi kívánság – Téli havas mókák a szabadban – Hóesés a Mátrában rajzverseny városi díjazott Pestiné Barna Julianna
Nagyfalusi Ákos 4. a „Karácsonyi kívánság – Téli havas mókák a szabadban – Hóesés a Mátrában rajzverseny városi díjazott Pestiné Barna Julianna
Pnishi Dea 4. a „Karácsonyi kívánság – Téli havas mókák a szabadban – Hóesés a Mátrában rajzverseny városi díjazott Pestiné Barna Julianna
Brezóczki Zsombor 4. a „Karácsonyi kívánság – Téli havas mókák a szabadban – Hóesés a Mátrában rajzverseny városi díjazott Pestiné Barna Julianna
Nyitrai Bianka 1. a „Karácsonyi kívánság – Téli havas mókák a szabadban – Hóesés a Mátrában rajzverseny városi díjazott Pestiné Barna Julianna
Száz Fruzsina 1. a „Karácsonyi kívánság – Téli havas mókák a szabadban – Hóesés a Mátrában rajzverseny városi díjazott Pestiné Barna Julianna
Szatmári Szintia 1. a „Karácsonyi kívánság – Téli havas mókák a szabadban – Hóesés a Mátrában rajzverseny városi díjazott Pestiné Barna Julianna
Koncsos Kristóf 3. c „Hulladéktengeren innen és túl” rajzverseny országos díjazott Pestiné Barna Julianna
Nagy Martin Ábrahám 4. a „Hulladéktengeren innen és túl” rajzverseny országos díjazott Pestiné Barna Julianna
Zelei Anna 4. a Országos Húsvéti rajzpályázat országos 1. hely Pestiné Barna Julianna
Tiszóczki Zsófia 3. c Országos „Álomút” rajzpályázat országos díjazott Pestiné Barna Julianna
Antal Zsuzsanna 3. a Országos „Álomút” rajzpályázat országos díjazott Pestiné Barna Julianna
Kelemen Ákos 4. b Országos „Álomút” rajzpályázat országos díjazott Kiss Norbertné
Kiss Hanna Rebeka 4. b Országos „Álomút” rajzpályázat országos díjazott Kiss Norbertné
Kapus Zoltán 3. c Országos Pataki Kerámia pályázata országos 1. hely Pestiné Barna Julianna
Lakatos Katerina 1. a Országos Pataki Kerámia pályázata országos különdíj Pestiné Barna Julianna
Zugor Lívia 3. a Országos Pataki Kerámia pályázata országos különdíj Pestiné Barna Julianna
Rása Nikoletta Zsóka 3. a Országos Pataki Kerámia pályázata országos különdíj Pestiné Barna Julianna
Oláh Cintia Petra 3. c Országos Pataki Kerámia pályázata országos különdíj Pestiné Barna Julianna
Szabó Dániel 4. a Országos Pataki Kerámia pályázata országos különdíj Pestiné Barna Julianna
Zelei Anna 4. a Országos Pataki Kerámia pályázata országos különdíj Pestiné Barna Julianna
Brezóczki Zsombor 4. a Országos Pataki Kerámia pályázata országos különdíj Pestiné Barna Julianna
Hanák Hanna 4. b Országos Pataki Kerámia pályázata országos különdíj Kiss Norbertné
Varga Eszter Dorka 4. b Országos Pataki Kerámia pályázata országos különdíj Kiss Norbertné
Vankó Damarisz 4. b Országos Pataki Kerámia pályázata országos különdíj Kiss Norbertné
Dér Anna 4. b Országos Pataki Kerámia pályázata országos különdíj Kiss Norbertné
Nyitrai Bianka 1. a Országos „Tavaszébresztő” rajzpályázat országos dicséret Pestiné Barna Julianna
Guba Noémi 1. a Országos „Tavaszébresztő” rajzpályázat országos dicséret Pestiné Barna Julianna
Fülöp Jázmin 4. b Országos „Tavaszébresztő” rajzpályázat országos dicséret Kiss Norbertné
Száz Fruzsina 1. a „Zsigmond király udvarában” megyei verseny megyei 2. hely Pestiné Barna Julianna
Tiszóczki Zsófia 3. c „Zsigmond király udvarában” megyei verseny megyei 2. hely Pestiné Barna Julianna
Győri Botond 3. a „Méhek napja” városi rajzpályázat városi különdíj Pestiné Barna Julianna
Rása Nikoletta Zsóka 3. a „Méhek napja” városi rajzpályázat városi különdíj Pestiné Barna Julianna
Zugor Lívia 3. a „Méhek napja” városi rajzpályázat városi különdíj Pestiné Barna Julianna
Szécsényi János 3. a „Méhek napja” városi rajzpályázat városi különdíj Pestiné Barna Julianna
Szatmári Szintia 1. a „Méhek napja” városi rajzpályázat városi különdíj Pestiné Barna Julianna
Zelei Anna 4. a „Méhek napja” városi rajzpályázat városi különdíj Pestiné Barna Julianna
Horváth Klaudia Melissza 4. c „Méhek napja” városi rajzpályázat városi különdíj Kovács-Hanka Erika
Varga Eszter Dorka 4. b „Méhek napja” városi rajzpályázat városi különdíj Kiss Norbertné
Szatmári Szintia 1. a „Mátyás király emlékére” – városi rajzpályázat városi 2. hely Pestiné Barna Julianna
Farkas Jázmin 1. a „Mátyás király emlékére” – városi rajzpályázat városi 2. hely Pestiné Barna Julianna
Pesti Violetta 6. c „Népmesék almája” megyei verseny városi 3. hely Perényi Rita
Pesti Violetta 6. c Országos Pataki Kerámia pályázata

országos

2. hely Perényi Rita
Pesti Violetta 6. c Mátyás király emlékére” – városi rajzpályázat városi 2. hely Perényi Rita
Testnevelés - sport
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Bánka Levente 3. b I. korcsoport Labdarúgó Diákolimpia városi
megyei
1. hely
2. hely
Pintér Tibor
Nagy Gergő 3. a
Kapus Zoltán 3. c
Szókovács Bence 2. c
Simon Péter 2. b
Szipszer Noel 2. b
Bokros Levente 1. b
Fehér Csanád 1. b
Szűcs Domonkos 2. b
Csomós Tamás 5. c II. korcsoport Labdarúgó Diákolimpia városi
megyei
országos
1. hely
2. hely
12. hely
Pintér Tibor
Gál Károly 5. c
Czinkóczi Kristóf 4. c
Nyilas Patrik 4. c
Ilcsik Botond 4. b
Tóth Bálint 4. b
Debreczeni Máté 4. b
Schmetz Kornél 4. c
Szabó Olivér 4. a
Dudás Csanád 6. c III. korcsoport Labdarúgó Diákolimpia városi
megyei
országos
1. hely
1. hely
20. hely
Pintér Tibor
Tóth Szabolcs 6. a
Sinka Zétény 6. a
Szentannai Marti 6. a
Baráth Áron 6. a
Schmetz Olivér 6. c
Gál Károly 5. c
Csomós Tamás 5. c
Boros Máté 6. c
Bokros Levente 1. b Szüreti futóverseny városi 1. hely Horváth Magdolna
Budai Márton 1. b Városi Úszó Diákolimpia (50 m mell) városi 1. hely Horváth Magdolna
Szókovács Bence 2. c Városi Úszó Diákolimpia (50 m mell) városi 2. hely Takács Józsefné
Mucsics Loránd 4. c Városi Úszó Diákolimpia (50 m hát) városi 3. hely Csordás Noémi
Mucsics Levente 5. c Városi Úszó Diákolimpia (100 m gyors) városi 2. hely Csordás Noémi
Mucsics Levente 5. c Városi Úszó Diákolimpia (100 m hát) városi 2. hely Csordás Noémi
Posztor Melitta 5. c Városi Úszó Diákolimpia (100 m hát) városi 3. hely Csordás Noémi
Magda Boldizsár 6. a Városi Úszó Diákolimpia (100 m gyors) városi 1. hely Pintér Tibor
Magda Boldizsár 6. a Városi Úszó Diákolimpia (100 m pillangó) városi 1. hely Pintér Tibor
Magda Boldizsár 6. a Megyei Úszó Diákolimpia (100 m gyors) megyei 1. hely Pintér Tibor
Magda Boldizsár 6. a Megyei Úszó Diákolimpia (100 m pillangó) megyei 1. hely Pintér Tibor
Magda Boldizsár 6. a Országos Úszó Diákolimpia (100 m pillangó) országos 1. hely Pintér Tibor
Magda Boldizsár 6. a Országos Úszó Diákolimpia (100 m gyors) országos 1. hely Pintér Tibor
Magda Boldizsár 6. a „Magyarország jó tanulója – jó sportolója 2017” címet nyerte.
Jancsovics Ádám 5. c Megyei Diákolimpia Kyokushin gyerek II. ffi Kumite megyei 3. hely Csordás Noémi
Jancsovics Ádám 5. c Országos Diákolimpia Kyokushin gyerek II. ffi Kumite országos 3. hely Csordás Noémi
Bocsi Levente 6. c Snowboard Diákolimpia országos 1. hely
Bocsi Levente 6. c Snowboard Európa Bajnokság európai 8. hely
Nagy Olivér 6. c Sporthorgászat országos 7. hely
csapatban: 1. hely
Palócz Boglárka 7. c Városi Koriolimpia városi 2. hely Varga Monika
Török Eszter 7. c
Szabó Márk 7. c
Berta Szabolcs 7. c
Váradi Dominik 7. c
Szajcz Viktória 7. a Városi Koriolimpia városi 3. hely Zilahi-Szabó Edit
Árvai Anett 7. a
Munkácsi Eszter 7. a
Besze Nándor 7. a
Pál Kevin 7. a
Természetismeret
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Kiss Hanna 4. b „Curie” Környezetvédelmi Emlékverseny területi 1. hely
Faragóné Czakó Mária
Kelemen Ákos 4. b
Árpási Marcell 4. b országos 1. hely
(Aranykupa vándorserleg)
Nagyfalusi Ákos 4. a „Curie” Környezetvédelmi Emlékverseny területi 3. hely Faragóné Czakó Mária
Takács Ákos 4. a
Szelva Zsófia 4. c
Szentmihályi Dóra 4. a „Curie” Környezetvédelmi Emlékverseny területi 4. hely Faragóné Czakó Mária
Zelei Anna 4. a
Lánczi Gabriella 4. a
Fülöp Jázmin 4. b „Curie” Környezetvédelmi Emlékverseny területi 5. hely Faragóné Czakó Mária
Tóth Bálint 4. b
Ilcsik Botond 4. b
Ocsovai Bálint 4. c „Curie” Környezetvédelmi Emlékverseny területi 6. hely Faragóné Czakó Mária
Szlovencsák Márk 4. c
Kovács Diána 4. c
Szelva Zsófia 4. c „Víz világnapja” városi verseny városi 2. hely Faragóné Czakó Mária
Nagyfalusi Ákos 4. a
Fülöp Jázmin 4. b
Pavlenka Olga 3. b „Víz világnapja” városi verseny városi 6. hely Faragóné Czakó Mária
Budai Ágnes 3. b
Ferenczi Fruzsina 3. b
Szelva Zsófia 4. c Megyei Környezetismereti verseny megyei 5. hely Faragóné Czakó Mária
Nagyfalusi Ákos 4. a
Fülöp Jázmin 4. b
Somody Sára 7. c „Curie” Környezetvédelmi Emlékverseny területi 5. hely Varga Monika
Palik Gréta 7. c
Brezóczki Virág 6. b
Fehér Janka 5. a Föld napi vetélkedő városi 2. hely Varga Monika
Csefán Zsófia 6. a
Balás Lilla 6. a
Ének-zene
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Pavlenka Olga Szilvia 3. b Területi Népdaléneklési verseny területi 1. hely Harmosné Keskeny Szilvia
Pavlenka Olga Szilvia 3. b Énekverseny – Nagyréde területi 1. hely Harmosné Keskeny Szilvia
Budai Ágnes 3. b Területi Népdaléneklési verseny területi 2. hely Harmosné Keskeny Szilvia
Szécsényi Mária 6. b Területi Népdaléneklési verseny területi 3. hely Harmosné Keskeny Szilvia
Könyvtárhasználat
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Juhász Domonkos 7. c Bod Péter Országos Könyvtárhasználati verseny megyei döntő országos 10. hely Szalayné Fodor Dorottya
Kovács Benjámin 7. c Bod Péter Országos Könyvtárhasználati verseny megyei döntő országos 14. hely Szalayné Fodor Dorottya

 

1% - NégyeS-O-S Közhasznú Alapítvány
Hasznos linkek
 
Galéria


További képek..

Partnereink