Ma Csongor napja van. Holnap Rudolf napja lesz.

Iskolánkról
Oktatás és nevelés
Hírek
Dokumentumok
Pályázatok
Galéria

Felsővárosi Általános Iskola
Gyöngyös, Martinovics út 2.
Fax: (37)311-062
Tel: (37)504-109



Igazgató: Horváth Zoltánné
Tanulói létszám: 530 fő


Oktatás és nevelés > Versenyeredmények > 2010-2011. tanév

2010-2011. tanév

 

 

 

 

 

 

 

Versenyeredmények – 2010-2011

Magyar 1-4. osztály
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Veréb Amina 3.b Tenken területi szép- és helyesíró verseny területi I. hely Béresné Eperjesi Edit
Petrovics Anna 3.a Arany János Vers- és Prózamondó Verseny városi III. hely Nagyné Czinkóczi Katalin
Sönperger Nóra 4.a Arany János Vers- és Prózamondó Verseny városi I. hely Bánkáné Berta Éva
Tóth Csenge 4.a Komplex magyar és matematika verseny megyei III. hely Széles Mónika,
Bánkáné Berta Éva
Tóth Csenge 4.a Városi helyesíró verseny városi V. hely Bánkáné Berta Éva
Hammer Vencel 2.a Városi helyesíró verseny városi IV. hely Gucsiné Urbán Gabriella
Baják Levente 2.a Városi helyesíró verseny városi IX. hely Gucsiné Urbán Gabriella
mOLNÁR pETRA 3.b Városi helyesíró verseny városi II. hely Béresné Eperjesi Edit
Kálmán Máté 3.b Városi helyesíró verseny városi III. hely Béresné Eperjesi Edit
Veréb Amina 3.b Városi helyesíró verseny városi III. hely Béresné Eperjesi Edit
Galó Attila 2.b Városi szépkiejtési verseny városi I. hely Horváth Magdolna
Veréb Amina 3.b Városi szépkiejtési verseny városi II. hely Béresné Eperjesi Edit
Kenyeres Babett 4.c Városi szépkiejtési verseny városi III. hely Juhászné Kánya Angelika
Magyar 5-8. osztály
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Veréb Alexandra 7.b Kazinczy „Szép Magyar Beszéd” területi III. hely Juhászné Bartók Judit
Szabó Dominik 7.b Simonyi Zsigmond helyesíró verseny területi III. hely Juhászné Bartók Judit
Lelkes Gergely 7.c Arany János Vers- és Prózamondó Verseny területi-városi III. hely Juhászné Bartók Judit
Veréb Alexandra 7.b Nemzeti Tankönyvkiadó pályázata országos különdíj Juhászné Bartók Judit
Szabó Dominik 7.b Simonyi Zsigmond helyesíró verseny megyei II. hely Juhászné Bartók Judit
Matematika 1-4. osztály
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Kiss Norisz 4.c Bolyai Matematika Csapatverseny megyei VI. hely Juhászné Kánya Angelika
Maróti Bálint
Paziczki Kornél
Pelle István
Tóth Csenge 4.a Komplex magyar és matematika verseny megyei III. hely Széles Mónika,
Bánkáné Berta Éva
Baják Levente 2.a Városi matematika verseny városi III. hely Gucsiné Urbán Gabriella
Hammer Vencel VI. hely
Pozsa Dávid VII. hely
Bartha Benedek 3.b Városi matematika verseny városi II. hely Béresné Eperjesi Edit
Molnár Petra V. hely
Kálmán Máté VIII. hely
Történelem 5-8. osztály
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Kardos Laura 8.a Helytörténeti verseny városi és területi III. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Lászka Boglárka 8.a
Dudás Csenge 8.a
Szklenár Benjámin 8.a
Kardos Viktor 8.b
Benyovszky Péter 8.b Megyei történelmi verseny megyei 12. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Lászka Boglárka 8.a Megyei történelmi verseny megyei 19. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Angol
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Kardos Viktor 8.b Gyöngyösi Oktatásért és Kultúráért Alapítvány tehetséggondozó verseny városi III. hely Domoszlai Józsefné
Korcsog Bence 5.c Területi angol nyelvhasználati verseny területi I. hely Hársy Tünde
Német
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Kolyvek Eszter 7.c Gyöngyösi Oktatásért és Kultúráért Alapítvány tehetséggondozó verseny városi I. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Boldog Kamilla 7.c Országos német nyelvi verseny megyei fordulója megyei IV. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Kolyvek Eszter 7.c Országos német nyelvi verseny megyei fordulója megyei VI. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Kolyvek Eszter 7.c Területi német társalgási verseny területi I. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Boldog Kamilla 7.c Területi német társalgási verseny területi II. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Deák Ferenc 4.c Megyei német szépkiejtési verseny megyei VII. hely Hársy Tünde
Pozsgay Petra 4.b Megyei német szépkiejtési verseny megyei VIII. hely Hársy Tünde
Petrovics Anna 3.a Megyei német szépkiejtési verseny megyei X. hely Hársy Tünde
Hordós Andrea 5.b Megyei német szépkiejtési verseny megyei VIII. hely Tuziné Domoszlai Ágnes
Szabó Dorina 5.b Megyei német szépkiejtési verseny megyei IX. hely Tuziné Domoszlai Ágnes
Nagy Lili 5.c Megyei német szépkiejtési verseny megyei 11. hely Tuziné Domoszlai Ágnes
Strumpf Lilla 6.a Megyei német szépkiejtési verseny megyei IV. hely Tuziné Domoszlai Ágnes
Nagy Liliána 6.a Megyei német szépkiejtési verseny megyei VI. hely Tuziné Domoszlai Ágnes
Kolyvek Eszter 7.c Német ECL alapfokú nyelvvizsga Ábrahámné Gáspár Irén
Természetismeret 1-4. osztály
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Bartha Benedek 3.b Curie verseny területi döntő I. hely Faragóné Czakó Mária
Molnár Petra
Varga Lajos
Kenyeres Babett 4.c Curie verseny területi döntő II. hely Faragóné Czakó Mária
Fucskó Brigitta 4.a
Gadó Zsófia
Csomós Anna 3.a Curie verseny területi döntő IV. hely Faragóné Czakó Mária
Bánfi Roland
Petrovics Anna
Kerek Dominik 3.a Curie verseny területi döntő VI. hely Faragóné Czakó Mária
Reményi Áron
Kiss Benedek
Szalay Emma 3.a Curie verseny területi döntő VII. hely Faragóné Czakó Mária
Kiss Borbála
Csont Sára
Bartha Benedek 3.b Víz világnapja Mátra Múzeum városi I. hely Faragóné Czakó Mária
Csont Sára 4.a
Galó Attila 2.b
Petrovics Anna 3.a Víz világnapja Mátra Múzeum városi II. hely Faragóné Czakó Mária
Kerek Dominik 3.a
Fucskó Brigitta 4.a
Gadó Zsófia 4.a Víz világnapja Mátra Múzeum városi V. hely Faragóné Czakó Mária
Varga Lajos 3.b
Csépe Zsombor 2.b
Kenyeres Babett 4.c Víz világnapja Mátra Múzeum városi VII. hely Faragóné Czakó Mária
Molnár Petra 3.b
Reményi Dominik 3.a
Kenyeres Babett 4.c "Élő örökség" II. Rákóczi Ferenc Általános iskolai 3 fordulós verseny városi II. hely Faragóné Czakó Mária
Fucskó Brigitta 4.a
Gadó Zsófia
Csont Sára
Bartha Benedek 3.b "Élő örökség" II. Rákóczi Ferenc Általános iskolai 3 fordulós verseny városi III. hely Faragóné Czakó Mária
Molnár Petra
Reményi Dominik 3.a
Kerek Dominik
Bartha Benedek 3.b Curie verseny országos döntő X. hely Faragóné Czakó Mária
Molnár Petra
Varga Lajos
Kenyeres Babett 4.c Curie verseny országos döntő 14. hely
"Közönség díjas"
Faragóné Czakó Mária
Fucskó Brigitta 4.a
Gadó Zsófia
Biológia – Természetismeret
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Endrész Dorina 6.c Országos Curie Környezetvédelmi emlékverseny területi forduló Varga Monika
Tóth Dorina
Ördög Bertalan
Hrabár Éva 6.b Föld napja vetélkedő városi verseny III. hely Szántai Zsuzsanna
Jámbor Csillag 5.a
Ördög Bertalan 6.c
Fógel Blanka 5.a
Hrabár Éva 6.b "Zöld utat a tudásnak" 3 fordulós városi ÖKO verseny városi I. hely Szántai Zsuzsanna
Lukács Nóra 6.b
Fógel Blanka 5.a
Lévai Martina 5.a
Lukács Nóra 6.b Curie környezetvédelmi verseny területi III. hely Szántai Zsuzsanna
Hrabár Éva 6.b
Jámbor Csillag 5.a
Árvai Dóra 5.a
Rajz 1-4. osztály
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Rechtorisz Luca 1.b Nógrádi Gábor városi rajzverseny városi I. hely Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Kovács Gréta I. hely
Gubicskó Bettina III. hely
Nádudvari Fanni II. hely
Palócz Gergely II. hely
Rechtorisz Luca 1.b Fogyatékos Gyermekek Nemzetközi Napja városi rajzverseny városi I. hely Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Kovács Gréta I. hely
Nádudvari Fanni II. hely
1.b osztály különdíj
Tóth Bálint 2.a Nógrádi Gábor városi rajzverseny városi díjazott Gucsiné Urbán Gabriella
Farkas Ivett
Rostás Rebeka
Vernyik Attila
Hammer Vencel
Juhász Luca 3.b Nógrádi Gábor városi rajzverseny városi díjazott Béresné Eperjesi Edit
Kálmán Máté
Veréb Amina
Fejes Boldizsár
Csépe Hanna
Csépe Hanna 3.b Városi rajzverseny városi díjazott Béresné Eperjesi Edit
Veréb Amina
Kálmán Máté
Fejes Boldizsár
Nagy Gergő
Lisztik Barnabás 1.b Városi rajzverseny városi díjazott Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Rechtorisz Luca
Kovács Gréta
Nádudvari Fanni
Baranyi Lilla
Szalay Emma 3.a Városi rajzverseny városi díjazott Nagyné Czinkóczi Katalin
Balogh Kamilla
Rozovits Lili
Baják Levente 2.a Városi rajzverseny városi díjazott Gucsiné Urbán Gabriela
Hammer Vencel
Nagy Aténa
Belkovics Kitti 1.c Városi rajzverseny városi díjazott Vargáné Csépány Mónika
Gál Eszter
Lévay Sándor 1.c Nógrádi Gábor városi rajzverseny városi I. hely Vargáné Csépány Mónika
Belkovics Kitti
Gál Eszter
Kaposvári Fanni 3.c Városi rajzverseny városi díjazott Tóth Jánosné
Nagy Zoltán
Kotaul Rajmund 1.c Méhek napja rajzverseny városi díjazott Vargáné Csépány Mónika
Nagy Laura
Kis Balázs
Belkovics Kitti 1.c Városi rajzverseny városi díjazott Vargáné Csépány Mónika
Gál Eszter
Pászti Eszter
Perlaki Patrik 1.a Városi rajzverseny városi díjazott Benyovszky Péterné
Szabó Anna
Molnár Blantisz
Fajt Richárd
Szentgyörgyi Kitti
Rajz – felső tagozat
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Lelkes Gergely 7.c Megyei rajz verseny megyei III. hely Róka Ágnes
Hrabár Éva 6.b II. hely
Csépe Nándor 4.a Díjazottak
1-10. helyezés
Túri Kitti 6.b
Bagi Adél 6.a
Horváth Zsuzsanna 7.c
Baranyi Gréta 8.b
Lelkes Gergely 7.c Történelmei "Paripa és vitéz" rajz verseny megyei II. hely Róka Ágnes
Hrabár Éva 6.b III. hely
Nagy Lili 5.c díjazottak
Hrabár Éva 6.b
Túri Kitti 6.b
Radnai Nándor 6.a
Bagi Adél 6.a
Harmat Alexa 6.a
Horváth Zsuzsanna 7.c
Lelkes Gergely 7.c
Rafael Zsanett 7.c
Kolyvek Eszter 7.c
Baranyi Gréta 8.b
Reviczki Dóra 8.a
Zázrivecz Eszter 8.b
Zázrivecz Eszter 8.b Képeslap tervező verseny I. hely Róka Ágnes
Pintér Eliza 6.a
Baranyi Gréta 8.b "A Tiszától a Mátráig" I. hely Róka Ágnes
Lelkes Gergely 7.c II. hely
Túri Kitti 6.b III. hely
Harman Zsófia 5.a IV. hely
Olasz Blanka 4.a II. hely
Bagi Adél 6.a "Gyöngyösi kifestőkönyv" díjazottak Róka Ágnes
Radnai Nándor 6.a
Csépe Nándor 4.a
Czene Dália 6.a
Sipos Olívia 4.a Google rajzpályázat országos első 15-ben benne a 20 000-ből Róka Ágnes
Lelkes Gergely 7.c Salgótarján I. hely Róka Ágnes
Csépe Nándor 4.a I. hely
Olasz Blanka 4.a különdíj
Testnevelés
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Visnyovszky Lilla 1.c Kömlei Károly futóverseny városi II. hely Vargáné Csépány Mónika
Németh Dániel 1.c Kömlei Károly futóverseny városi VIII. hely Vargáné Csépány Mónika
Galó Attila 2.b Diákolimpia labdarúgás
I. korcsoport
városi
megyei
országos
I. hely
I. hely
18. hely
Pintér Tibor
Márkus Marcell 3.a
Csépe Zsombor 2.b
Németh Dániel 1.c
Fucskó Balázs 1.b
Ördög Barnabás 2.b
Hammer Vencel 2.a
Csató Gergő 3.a
Tóth Bálint 2.a
Rácz Bálint 2.b
Czene Medárd 3.a Diákolimpia labdarúgás
II. korcsoport
városi
megyei
I. hely
II. hely
Pintér Tibor
Ollári Máté 4.b
Baranyi Krisztián 4.b
Papp Máté 4.a
Márkus Marcell 3.a
Fehér Marcell 4.c
Sándor Bence 4.c
Mészáros Tamás 3.c
Nádasdi Bálint 4.c
Kaszás Bence 3.c
Nagy Laura 1.c 1.c Országos Úszóverseny Miskolc (mell) országos VI. hely Vargáné Csépány Mónika
Pászti Eszter 1.c Országos verseny Rocky utánpótlás országos III. hely Vargáné Csépány Mónika
Pozsonyi Zita 4.a BVSC – Centenáriumi Nemzetközi Úszóverseny-Budapest 200 m vegyes I. hely
Országos Diákolimpia 50 m gyors IV. hely
Agria-Sprint Országos rövidpályás verseny 50m gyors, 50m hát I. hely
Hungarospa Kupa-Hajdúszoboszló 100m hát I. hely
Hungarospa Kupa-Hajdúszoboszló 100m gyors II. hely
Hungarospa Kupa-Hajdúszoboszló 100m mell III. hely
Megyei Diákolimpia 50m gyors I. hely
(megyei bajnok)
Megyei Diákolimpia 50m hát II. hely
Czene Dália 6.a Megyei Diákolimpia 100m hát II. hely
Könyvtár
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Visztenvelt Zsombor 7.a Herman Ottó természettudományi – könyvtárhasználati verseny területi III. hely Szalayné Fodor Dorottya
Veréb Alexandra 7.b
Szabó Dominik 7.b
Pályaválasztási vetélkedő
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Horváth Zsuzsanna 7.c Pályaválasztási vetélkedő a HKIK gyöngyösi képviseletének szervezésében területi V. hely Tóthné Mátrai Ágnes
Kolyvek Eszter 7.c
Hunyadi János 7.a
Morvai Richárd 7.b
Földrajz
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Lelkes Gergely 7.c Teleki Pál földrajz verseny megyei 12. hely Róka Ágnes
Kolyvek Eszter 7.c IX. hely
Elsősegélynyújtás
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Kiss Norisz 4.c Elsőeegélynyújtó verseny területi II. hely Zilahi-Szabó Edit
Veréb Alexandra 7.b
Szabó Dominik 7.b
Ördögh Boglárka 8.a
Hortobágyi Milán 4.a
Technika
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Csont Sára 4.a "Belváros téri Karácsony" Karácsonyi Angyalkák csapata – fenyőfaíszítés városi III. hely Nagyné Czcinkóczi Katalin
Kiss Norbertné
Gucsiné Urbán Gabriella
Faragóné Czakó Mária
Rédeiné Tóth Éva
Béresné Eperjesi Edit
Fucskó Brigitta
Gadó Zsófia
Kenyeres Babett 4.c

 

 

Hasznos linkek
 
Galéria


További képek..

Partnereink