Ma Erzsébet napja van. Holnap Jolán napja lesz.
Iskolánkról
Oktatás és nevelés
DÖK
Hírek
Dokumentumok
Pályázatok
Galéria
Könyvtár

Gyöngyösi Felsővárosi Általános Iskola
Gyöngyös, Martinovics Ignác utca 2.
Tel: (37)311-062
        (37)504-109
Fax: (37)311-062



Intézményvezető: Horváth Zoltánné
Tanulói létszám: 462 fő


Oktatás és nevelés > Versenyeredmények > 2013-2014. tanév

2013-2014. tanév

 

 

 

 

 

 

Versenyeredmények – 2013-2014

Kiemelkedő eredményt elért tanulóink képekben

Tanulmányi verseny – alsó tagozat

Sport

Tanulmányi verseny – felső tagozat

Magyar
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Nádudvari Fannni 4.b Kis nyelvész országos tanulmányi verseny országos 9. hely Juhászné Bartók Judit
Kovács Gréta 4.b Területi mesemondó verseny területi 2. hely Juhászné Bartók Judit
Dudás Eszter 5.b „Szép magyar beszéd” országos Kazinczy–verseny országos 3. hely Juhászné Bartók Judit
Dudás Eszter 5.b Arany János területi versmondó verseny területi 3. hely Juhászné Bartók Judit
Rusznyák Eszter 5.b TITOK országos anyanyelvi verseny országos 9. hely Juhászné Bartók Judit
Matematika
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Sipos Szilárd István 2.a Városi matematika verseny városi 1. hely
Sipos Szilárd István 2.a Megyei területi matematika verseny Kompolt megyei 3. hely
Nádudvari Fanni 4.b Országos levelező matematika verseny országos 6. hely
Nádudvari Fanni 4.b Megyei Alapműveleti Verseny megyei 2. hely
Ádám Botond 4.a Városi matematika verseny városi különdíj
Bartha Benedek 6.b Megyei alapműveleti matematika verseny megyei 2. hely
Berta Tamás 7.a Megyei alapműveleti matematika verseny megyei 2. hely
Fenyvesi Nóra 6.a Bendegúz tanulmányi verseny megyei döntő megyei 2. hely
Történelem
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Hordós Andrea 8.b Európa napi helytörténeti vetélkedő megyei 1. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Nagy Lili 8.b
Vincze Erik 8.b
Zsirka Lilla 8.b
Kis Norisz 7.c Területi helytörténeti vetélkedő (csapatverseny) területi 5. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Szilágyi László 8.b
Vincze Soma 8.b
Vincze Erik 8.b
Angol
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Majzik Ervin 8.a Területi angol nyelvhasználati verseny területi 2. hely Füleki Ágnes
Csont Sára 7.a 2. hely
Kiss Norisz 7.c 3. hely
Majzik Ervin 8.a Területi angol verseny területi 2. hely Füleki Ágnes
Csont Sára 7.a 2. hely Füleki Ágnes
Kiss Borbála 6.a Területi játékos angol nyelvi vetélkedő területi 2. hely Füleki Ágnes
Nyírfa Bálint 6.b
Forgó Alexandra 8.c Dobó István Gimnázium angol nyelvi verseny Eger megyei 3. hely Füleki Ágnes
Rozovits Lili 6.a Neumann János Szakközépiskola angol nyelvi verseny megyei 3. hely Füleki Ágnes
Német
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Fülöp István 6.c Városi német társalgási verseny városi 1. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Fizika
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Kiss Norisz 7.c Megyei „Varázstorony” vetélkedő Eger megyei 3. hely
Biológia
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Bartha Benedek 6.c Curie környezetvédelmi területi verseny területi 2. hely Szalayné Fodor Dorottya
Ludányi Anna 6.a
Szalay Emma 6.a
Nagy Lili 8.b Madarak és fák napja országos verseny területi döntő területi 4. hely Szalayné Fodor Dorottya
Szalay Emma 6.a
Vincze Erik 8.b
Földrajz
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Korcsog Bence 8.c Teleki Pál megyei földrajzverseny - Földtan. megyei 5. hely
Rajz
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Nádudvari Fanni 3.b Rajzverseny (Városi Könyvtár) városi különdíj Kovács Hanka Erika
Macskásy Júlia 1.b Városi rajzverseny városi díjazott Kiss Norbertné
Orosz Adél 2.b Városi rajzverseny városi díjazott Rédeiné Tóth Éva
Szelva Krisztina 2.b Városi rajzverseny városi díjazott Rédeiné Tóth Éva
Bagi Adél 8.a Városi rajzverseny városi díjazott
Turi Kitti 8.a Városi rajzverseny városi díjazott
Hrabár Éva 8.a Városi rajzverseny városi díjazott
Radnai Nándor 8.a Városi rajzverseny városi díjazott
Benyovszky Barnabás 7.c Városi rajzverseny városi díjazott
Harman Zsófia 7.a Városi rajzverseny városi díjazott
Nagy Lili 7.b Városi rajzverseny városi díjazott
Sellei Regina 7.a Városi rajzverseny városi díjazott
Farkas Klaudia 6.a Városi rajzverseny városi díjazott
Vernyik Noémi 6.a Városi rajzverseny városi díjazott
Orosz Dominika 6.c Városi rajzverseny városi díjazott
Olasz Blanka 6.a Városi rajzverseny városi díjazott
Csépe Nándor 6.a Városi rajzverseny városi díjazott
Szabó Patrícia 8.c Megyei rajzverseny megyei 1. hely
Pintér Eliza 8.a Megyei rajzverseny megyei különdíj
Harmat Alexa 8.a Megyei rajzverseny megyei különdíj
Kis Kamilla 6.c Megyei rajzverseny megyei 10-ben
Bagi Adél 8.a Rajverseny művészeti iskolásoknak (Salgótarján) területi 1. hely
Harmat Alexa 8.a Rajverseny művészeti iskolásoknak (Salgótarján) területi 3. hely
Kovács Pálma 2.c Rajverseny művészeti iskolásoknak (Salgótarján) területi 2. hely
Sellei Regina 7.a Városi „Csillagfény” rajzverseny városi díjazott
Turi Kitti 8.a Városi „Csillagfény” rajzverseny városi díjazott
Lakatos Ilona 4.c Városi „Csillagfény” rajzverseny városi díjazott
Csépe Nándor 6.a Városi „Csillagfény” rajzverseny városi díjazott
Rechtorisz Dorka 4.b Városi „Csillagfény” rajzverseny városi díjazott
Rechtorisz Luca 3.b Városi „Csillagfény” rajzverseny városi díjazott Kovács Hanka Erika
Szabó Martina 4.b Városi önarckép városi díjazott
Palócz Boglárka 2.c Városi önarckép városi díjazott
Lakatos Ilona 4.c Városi önarckép városi díjazott
Juhász Zsófia 3.a Városi rajzverseny városi díjazott
Szabó Anna 3.a Városi rajzverseny városi díjazott
Rechtorisz Dorka 4.b Városi rajzverseny városi díjazott
Rechtorisz Luca 3.b Városi rajzverseny városi díjazott Kovács Hanka Erika
Orosz Adél 2.b Városi rajzverseny városi díjazott Rédeiné Tóth Éva
Szelva Krisztina 2.b Városi rajzverseny városi díjazott Rédeiné Tóth Éva
Budai Bálint 1.c Városi rajzverseny városi díjazott
Palócz Boglárka 2.c Városi rajzverseny városi díjazott
Csépány Dominik 2.c Városi rajzverseny városi díjazott
Sánta Stella Virág 1.a Városi rajzverseny városi díjazott
Baják Levente 4.a Városi rajzverseny városi díjazott
Hammer Vencel 4.a Városi rajzverseny városi díjazott
Testnevelés
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Lisztik Barnabás 3.b Aranyhomok úszóverseny országos 2. hely
Bácsvíz Kupa országos 1. hely
Diamant Kupa országos 2. hely
országos verseny országos 2,3. hely
Fucskó Balázs 3.b futball országos 1. hely
Árvai Dóra 7.a Megyei Diákduatlon megyei 1. hely
Országúti Kerékpár Diákolimpia országos 2. hely
Megyei futófesztivál megyei 1. hely
Csépe Zsombor 4.c Városi atlétika városi 5. hely
Nagy-Hajdú Benjámin 8.a Városi atlétika városi 6. hely
Szabó Gergely 1.a Regionális utánpótlás torna, Miskolc regionális 2. hely
Energia Kupa megyei 2. hely
Bocsi Levente 1.a Országos Snowboard Diákolimpia országos 5. hely
Magda Benedek 7.c Diákolimpia, úszás, 100 m gyors megyei döntő 2. hely
Diákolimpia, úszás, 100 m pillangó megyei döntő 3. hely
Kovács Zalán 5.c Diákolimpia, úszás, 100 m gyors megyei döntő 2. hely
Czene Dália 8.a Diákolimpia, úszás, 100 m gyors megyei döntő 2. hely
Kuti Péter 7.c Diákolimpia, úszás, 100 m hát megyei döntő 3. hely
Hajdu Vilmos 2.b Diákolimpia, labdarúgás, I. korcsoport városi döntő 1. hely Pintér Tibor
Hajdu Krisztián 3.b
Gyurkó Balázs 2.b
Czinkóczi Bence 2.b
Kasza Dániel 2.c
Fenyvesi Ádám 3.c
Szentannai Martin 1.a
Csordás Balázs 3.a
Hammer Ignác 2.b
Magda Boldizsár 1.a
Márkus Marcell 5.a Diákolimpia, labdarúgás, II. korcsoport városi döntő 2. hely Pintér Tibor
Németh Dániel 3.c
Fucskó Balázs 3.b
Pál Róbert 3.b
Bernát Bence 4.c
Galó Attila 4.b
Hammer Vencel 4.a
Kotaul Rajmund 3.c
Tóth Bálint 4.a
Lénárt Zsolt 3.c
Ördög Barnabás 4.b
Papp Máté 6.a Diákolimpia, labdarúgás, III. korcsoport városi döntő 2. hely Pintér Tibor
Sándor Bence 6.c
Nádasdi Bálint 6.c
Márkus Marcell 5.a
Ludányi Ádám 7.c
Kaszás Bence 5.b
Ollári Máté 6.b
Fejes Boldizsár 5.b
Bánfi Roland 5.a
Mészáros Tamás 5.c
Németh Dániel 3.c
Széplaki Dániel 5.b
Számítástechnika
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Majzik Ervin 8.a Neumann János Középiskola területi verseny Eger területi II. hely Hendrik Péter
Természetismeret
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Rusznyák Eszter 5.b Curie országos környezetvédelmi verseny területi döntő területi 5. hely Varga Monika
Dudás Eszter 5.b
Deák Dorka 5.b
Gáspár Alex 5.b XIV. Téli Madarak Országos Természetismereti verseny országos 2. hely Szalayné Fodor Dorottya
Ludányi Anna 6.a
Szalay Emma 6.a
Gáspár Alex 6.a
Nagy Lili 8.b Városi ÖKO verseny városi 1. hely Varga Monika
Pozsa Attila 8.c
Veréb Zsófia 7.c
Kiss Norisz 7.c
Dudás Eszter 5.b Városi ÖKO verseny városi 1. hely Varga Monika
Rusznyák Eszter 5.b
Szalay Emma 6.a
Bartha Benedek 6.b
Csomós Anna 6.a Bendegúz tanulmányi verseny megyei döntő megyei 1. hely Varga Monika
Nagy Laura 4.c „Curie” Országos Természetismereti Emlékverseny területi döntő Szolnok területi 1. hely Varga Monika
Lévay Sánor 4.c
Molnár Dénes 4.a
Ádám Botond 3.c „Curie” Országos Természetismereti Emlékverseny területi döntő Szolnok területi 2. hely Varga Monika
Molnár Blantisz 3.c
Szabó Anna 4.a
Berta Szabolcs 3.c Városi ÖKO verseny városi 3. hely Varga Monika
Harmat Alexa 3.c
Nagy Lili 3.c
> > > > > > > > > > > >
Ének-zene
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Lisztik Barnabás 4.b Területi népdaléneklési verseny - Gyöngyös területi különdíj Harmosné Keskeny Szilvia
Nagy Laura 4.c 1. hely
Kovács Gréta 4.b Területi népdaléneklési verseny - Nagyréde területi 1. hely Harmosné Keskeny Szilvia
Lisztik Barnabás 4.b 3. hely
Deák Réka 8.a Tiszán innen Dunán túl országos népdaléneklési verseny megyei forduló - Eger megyei 1. hely Harmosné Keskeny Szilvia
Lévai Martina 8.a
Sellei Regina 8.a
Hordós Andrea 8.b
Szabó Dorina 8.b
Szentgyörgyi Judit 8.b
Veszprémi Vivien 8.b
Deák Réka 8.a „Tiszán innen – Dunán túl” Országos Népdaléneklési Minősítő verseny Énekegyüttes kategória - Budapest országos Ezüst minősítés Harmosné Keskeny Szilvia
Lévai Martina 8.a
Sellei Regina 8.a
Hordós Andrea 8.b
Szabó Dorina 8.b
Szentgyörgyi Judit 8.b
Veszprémi Vivien 8.b
Szentgyörgyi Judit 8.b Területi népdaléneklési verseny - Nagyréde területi 2. hely

 

Hasznos linkek
 
Galéria


További képek..

Partnereink