Ma Jolán napja van. Holnap Olivér napja lesz.
Iskolánkról
Oktatás és nevelés
DÖK
Hírek
Dokumentumok
Pályázatok
Galéria
Könyvtár

Gyöngyösi Felsővárosi Általános Iskola
Gyöngyös, Martinovics Ignác utca 2.
Tel: (37)311-062
        (37)504-109
Fax: (37)311-062



Intézményvezető: Horváth Zoltánné
Tanulói létszám: 462 fő


Oktatás és nevelés > Versenyeredmények > 2009-2010. tanév

2009-2010. tanév

 

 

 

 

 

 

 

Versenyeredmények – 2009-2010

Magyar 1-4. osztály
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Juhász Zsófia 4.c Bendegúz magyar irodalom verseny országos levelezős arany fokozat Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Benei Fanni 4.c Magyar + Matematika Megyei Komplex megyei III. hely Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Sönperger Nóra 3.a Városi Mesemondó verseny városi I. hely Bánkáné Berta Éva
Kis Kevin 3.a Városi Mesemondó verseny városi I. hely Bánkáné Berta Éva
Csont Sára 3.a Apáczai országos komplex országos 34. hely Bánkáné Berta Éva
Gadó Zsófia 3.a Városi helyesíró városi X. hely Bánkáné Berta Éva
Török Alida 4.c Gárdonyi Géza megyei mesemondó megyei különdíj Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Török Alida 4.c Városi szépkiejtési városi III. hely Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Kuti Péter 4.c Városi helyesíró városi II. hely Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Takács László 4.c Városi helyesíró városi XII. hely Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Répászky Blanka 4.c Városi helyesíró városi VIII. hely Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Benei Fanni 4.c Városi helyesíró városi X. hely Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Török Alida 4.c Városi helyesíró városi 15. hely Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
KOrcsog Bence 4.c Városi helyesíró városi VII. hely Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Csötönyi Dóra 4.c Városi helyesíró városi VIII. hely Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Forgó Alexandra 4.c Városi helyesíró városi 15. hely Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Hennel Barbara 4.a Városi szépkiejtési városi III. hely Vargáné Csépány Mónika
Nagy Goldina 4.a Vers-és prózamondó verseny városi IV. hely Vargáné Csépány Mónika
Nagy Goldina 4.a Városi helyesíró városi VII. hely Vargáné Csépány Mónika
Tóth Máté 4.a Városi helyesíró városi V. hely Vargáné Csépány Mónika
Molnár Petra 2.b Városi helyesíró városi I. hely Béresné Eperjesi Edit
Kálmán Máté 2.b Városi helyesíró városi III. hely Béresné Eperjesi Edit
Veréb Amina 2.b Városi helyesíró városi 14. hely Béresné Eperjesi Edit
Márkus Gréta 4.b Városi helyesíró városi 13. hely Benyovszky Péterné
Kiss Patrícia 4.b Városi helyesíró városi 13. hely Benyovszky Péterné
Márkus Gréta 4.b Városi szépkiejtési városi II. hely Benyovszky Péterné
Kaposvári Fanni 2.c Arany János vers- és prózamondó verseny városi I. hely Tóth Jánosné
Rozovits Lili 2.a Városi szépkiejtési verseny városi III. hely Nagyné Czinkóczi Katalin
Kenyeres Babett 3.c Városi szépkiejtési verseny városi III. hely Juhászné Kánya Angelika
Kenyeres Babett 3.c Városi helyesíró verseny városi III. hely Juhászné Kánya Angelika
Magyar 5-8. osztály
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára Megjegyzés
Szabó Dominik 6.b Simonyi Zsigmond helyesíró verseny területi I. hely Juhászné Bartók Judit A megyei fordulóra 13 tanuló jut tovább 90% fölötti teljesítménnyel.
A helyezéseket itt nézheti meg
Szabó Dominik 6.b Simonyi Zsigmond helyesíró verseny megyei II. hely Juhászné Bartók Judit Az országos versenyen Szaller Nikolett vesz részt.
A helyezéseket itt tekintheti meg.
Matematika 1-4. osztály
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Benei Fanni 4.c Megyei komplex anyanyelvi és matematika megyei III. hely Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Maróti Bálint 3.c Bolyai matematika verseny megyei VI. hely Juhászné Kánya Angelika
Pelle István 3.c Bolyai matematika verseny megyei VI. hely Juhászné Kánya Angelika
Kiss Norisz 3.c Bolyai matematika verseny megyei VI. hely Juhászné Kánya Angelika
Paziczki Kornél 3.c Bolyai matematika verseny megyei VI. hely Juhászné Kánya Angelika
Kenyeres Babett 3.c Bolyai matematika verseny megyei X. hely Juhászné Kánya Angelika
Sándor Bence 3.c Bolyai matematika verseny megyei X. hely Juhászné Kánya Angelika
Deák Ferenc 3.c Bolyai matematika verseny megyei X. hely Juhászné Kánya Angelika
Barta Lizett 3.c Bolyai matematika verseny megyei X. hely Juhászné Kánya Angelika
Kenyeres Babett 3.c Zrínyi Ilona matematika verseny Juhászné Kánya Angelika
Maróti Bálint 3.c Zrínyi Ilona matematika verseny Juhászné Kánya Angelika
jUHÁSZ zSÓFIA 4.C Szivárvány levelezős (Országos versenybe jutott, 13. hely) országos levelezős arany fokozat Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Takács László 4.c Városi tehetségkutató városi II. hely Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Kuti Péter 4.c Városi matematika verseny városi V. hely Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Juhász Zsófia 4.c Városi matematika verseny városi IV. hely Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Takács László 4.c Városi matematika verseny városi IX. hely Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Benei Fanni 4.c Városi matematika verseny városi VIII. hely Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Rechtorisz Bence 4.c Városi matematika verseny városi 15. hely Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Pozsonyi Zita 3.a Városi matematika verseny városi II. hely Széles Mónika
Tóth Máté 4.a Városi matematika verseny városi III. hely Vargáné Csépány Mónika
Nagy Goldina 4.a Városi matematika verseny városi Vargáné Csépány Mónika
Rostás Erik 4.a Városi matematika verseny városi Vargáné Csépány Mónika
Szűcs Dávid 4.a Városi matematika verseny városi Vargáné Csépány Mónika
Majzik Ervin 4.a Városi matematika verseny városi Vargáné Csépány Mónika
Fógel Blanka 4.a Városi matematika verseny városi Vargáné Csépány Mónika
Kálmán Máté 2.b Városi matematika verseny városi V. hely Béresné Eperjei Edit
Fejes Boldizsár 2.b Városi matematika verseny városi VI. hely Béresné Eperjei Edit
Bartha Benedek 2.b Városi matematika verseny városi VII. hely Béresné Eperjei Edit
Hortolányi Zoltán 2.b Városi matematika verseny városi VIII. hely Béresné Eperjei Edit
Mészáros Tamás 2.b Városi matematika verseny városi IX. hely Béresné Eperjei Edit
Veréb Amina 2.b Városi matematika verseny városi X. hely Béresné Eperjei Edit
Márkus Gréta 4.b Városi matematika verseny városi VI. hely Benyovszky Péterné
Bazsó Dominik 4.b Városi matematika verseny városi Benyovszky Péterné
Deák Ferenc 3.c Városi matematika verseny városi V. hely Juhászné Kánya Angelika
Kenyeres Babett 3.c Városi matematika verseny városi VIII. hely Juhászné Kánya Angelika
Történelem 5-8. osztály
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Buron Gergely 8.a Megyei Történelmi Verseny megyei IX. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Hortobágyi Milán 7.a Megyei Történelmi Verseny megyei 27. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Angol
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Gál Noémi 8.a Arany János Általános Iskola, Területi angol verseny területi I. hely + évfolyam legjobbja különdíj Füleki Ágnes
Takács Tímea 8.a Arany János Általános Iskola, Területi angol verseny területi IV. hely Füleki Ágnes
Német
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Márkus Gréta 4.b Megyei szépkiejtési verseny megyei II. hely Tuziné Domoszlai Ágnes
Hordós Andrea 4.b Megyei szépkiejtési verseny megyei VI. hely Tuziné Domoszlai Ágnes
Kolyvek Eszter 6.c Városi német verseny városi II. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Boldog Kamilla 6.c Városi német verseny városi II. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Természetismeret 1-4. osztály
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Deák Réka 4.a "Élő Örökségünk" három fordulós városi verseny a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskolában városi I. hely
(190 ponttal 59+74+57)
Faragóné Czakó Mária
Fógel Blanka 4.a
Korcsog Bence 4.c
Nagy Goldina 4.a
Csont Sára 3.a "Élő Örökségünk" három fordulós városi verseny a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskolában városi III. hely Faragóné Czakó Mária
Fucskó Brigitta 3.a
Gadó Zsófia 3.a
Kenyeres Babett 3.c
Nagy Goldina 4.a "Az élet bölcsője" – A Mátra Múzeumban a víz világnapja alkalmából megrendezett verseny. 2010.03.23. városi I. hely Faragóné Czakó Mária
Kenyeres Babett 3.c
Reményi Áron 2.a
Bartha Benedek 2.b
Galó Attila 1.b
Fógel Blanka 4.a "Az élet bölcsője" – A Mátra Múzeumban a víz világnapja alkalmából megrendezett verseny. 2010.03.23. városi II. hely Faragóné Czakó Mária
Felső Kata 3.a
Szalay Emma 2.a
Márkus Gréta 4.b
Pozsa Dávid 1.a
Deák Réka 4.a "Az élet bölcsője" – A Mátra Múzeumban a víz világnapja alkalmából megrendezett verseny. 2010.03.23. városi III. hely Faragóné Czakó Mária
Csont Sára 3.a
Petrovics Anna 2.a
Kerek Dominik 2.a
Csépe Zsombor 1.b
Korcsog Bence 4.c "Az élet bölcsője" – A Mátra Múzeumban a víz világnapja alkalmából megrendezett verseny. 2010.03.23. városi V. hely Faragóné Czakó Mária
Fucskó Brigitta 3.a
Gadó Zsófia 3.a
Nagy Roland 2.c
Ócsai Gergő 1.c
Rácz Barnabás 4.c Méhek Napja2010.04.30 városi I. hely Gráfné Prezenszki Ilona
Juhász Zsófia
Nagy lili
Forgó Alexandra
Török Alida
Domoszlai Patrik
Rajz 1-4. osztály
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Rechtorisz Bence 4.c Városi Rajzverseny városi díjazott Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Benyovszky Barnabás 4.c Városi Rajzverseny városi díjazott Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Répászky Blanka 4.c Városi Rajzverseny városi díjazott Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Kuti Péter 4.c Városi Rajzverseny városi díjazott Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Nagy Lili 4.c Kerámia városi díjazott Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Juhász Zsófia 4.c Kerámia városi díjazott Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Molnár Petra 2.b Városi Rajzverseny városi díjazott Béresné Eperjei Edit
Kálmán Máté 2.b Városi Rajzverseny városi díjazott Béresné Eperjei Edit
Kiss Patrícia 4.b Városi Rajzverseny városi díjazott Benyovszky Péterné
Márkus Gréta 4.b Városi Rajzverseny városi díjazott Benyovszky Péterné
Veszprámi Vivien 4.b Megyei Rajzverseny megyei I. hely Benyovszky Péterné
Sport – úszás – 1-4. osztály
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára Megjegyzés
Pozsonyi Zita 3.a Nemzetközi Speedo Úszóverseny – Regensburg 2010.04.16-18. nemzetközi A versenyen 6 ország 726 versenyzője vett részt.
Az összesített pontversenyben a 2000-ben születettek közül az I. helyen végzett, így a legeredményesebb úszó lett.
50 m pillangó I. hely
50 m hát I. hely
50 m gyors I. hely
100 m hát I. hely
100 m pillangó I. hely
200 m gyors II. hely
400 m gyors II. hely
100 m gyors III. hely
Kuti Péter 4.c Nemzetközi úszóverseny nemzetközi II. hely
II. hely
III. hely
Kuti Péter 4.c Országos Úszóverseny országos II. hely
II. hely
Török Alida 4.c Téli Kupa Országos kézilabda országos I. hely
Adidas Bajnokság országos III. hely
Télizsák országos II. hely
Domoszlai Patrik 4.c Megyei Úszóverseny megyei II. hely
Sport 1-4. osztály
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Szabó Laura 7.a Városi Diákolimpia Atlétika többpróba, IV. kcs., leány városi I. hely Székely Zoltánné
Csépány Mónika
pintér Tibor
Kardos Laura 7.a
Kürtössy Bernadett 7.b
Rutka Lili 7.b
Jámbor Hajnal 8.b
Csomor Vivien 8.a
Márkus Marcell Városi Diákolimpia I. korcsoport
MGYLSZ körzeti döntő
városi I. hely Pintér Tibor
Kaszás Bence
Baranyi Dominik
Kis Benedek
Bánfi Roland
Czene Medárd
Galó Attila
Hammer Vencel
Fejes István
Széplaki Dániel
Hortolányi Zoltán
Czene Dália 5.a Városi Diákolimpia Atlétika 3 tusa városi IV. hely Vargáné Csépány Mónika
Csomós Eszter 5.a
Kiss Patrícia 4.b
Márkus Gréta 4.b
Jámbor Csillag 4.a
Nagy Goldina 4.a
Nagy-Hajdú Benjámin 5.a Városi Diákolimpia Atlétika 3 tusa városi II. hely Vargáné Csépány Mónika
Patócs Donát 5.a
Sebők Gábor 4.a
Tóth Máté 4.a
Horváth Balázs 4.a
Baranyi Máté 4.b
Nagy Goldina 4.a Megyei Diákolimpia megyei VI. hely
Úszás: Nemzetközi verseny, Németország nemzetközi V. hely
X. Matyó kupa II. hely
Nagy Goldina 4.a Megyei Duatlon (csapat) megyei I. hely Vargáné Csépány Mónika
Jámbor Csillag 4.a
Árvai Dóra 4.a
Nagy Goldina 4.a Megyei Duatlon (egyéni) megyei IV. hely Vargáné Csépány Mónika
Jámbor Csillag 4.a Megyei Duatlon (egyéni) megyei II. hely Vargáné Csépány Mónika
Árvai Dóra 4.a Megyei Duatlon (egyéni) megyei I. hely Vargáné Csépány Mónika
Baranyi Máté 4. Városi Diákolimpia II. korcsoport labdarúgás
MGYLSZ körzeti döntő
városi II. hely

III. hely
Pintér Tibor
Bagi Bence 4.
Tóth Máté 4.
Szűcs Dávid 4.
Sándor Bence 3.
Papp Máté 3.
Nádasdi Bálint 3.
Kasza Marcell 4.
patócs Donát 5.
Nagy-Hajdú Benjámin 5.
Sport 5-8. osztály
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Jámbor Hajnal Megyei Duatlon Diákolimpia (csapatban) megyei III. hely
Király Fanni
Kürtössy Bernadett
Csomor Vivien
Kémia
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Ördög Boglárka 7.a Hevesy György Területi Kémia Verseny területi 50. hely Varga Monika
Nagy Zoltán 7.c Hevesy György Területi Kémia Verseny területi 25. hely Varga Monika
Szklenár Benjámin 7.a Hevesy György Területi Kémia Verseny területi 4. hely Varga Monika
ÖKO
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Hennel András 8.b Geotermikus ÖKO klaszter csapat verseny megyei IX. hely
Kiss Gergő 7.a
Szabó Dominik 6.b

 

 

Hasznos linkek
 
Galéria


További képek..

Partnereink