Ma Jolán napja van. Holnap Olivér napja lesz.
Iskolánkról
Oktatás és nevelés
DÖK
Hírek
Dokumentumok
Pályázatok
Galéria
Könyvtár

Gyöngyösi Felsővárosi Általános Iskola
Gyöngyös, Martinovics Ignác utca 2.
Tel: (37)311-062
        (37)504-109
Fax: (37)311-062



Intézményvezető: Horváth Zoltánné
Tanulói létszám: 462 fő


Oktatás és nevelés > Havi programok > 2016-2017. tanév

2016-2017. tanév

 

2017. március havi program
Dátum Program neve Felelős
március 2. 1430 Városi alsós rajzverseny Czinkóczi Katalin
március 3. 1400 Területi Hevesy György kémiaverseny Varga Monika
március 6-8. Nyílt napok a leendő 1. osztályos szülőknek Bánkáné Berta Éva int.vez.hely.
március 7. 1400 Oxford Kiadó angol bemutató óra és workshop Válócziné Tóth Ildikó
március 7. 1600 Nevelőtestületi munkaértekezlet Horváth Zoltán Tiborné int.vez.
március 7. 1700 Fogadóóra 1-4. évfolyam Bánkáné Berta Éva int.vez.hely.
március 7. 1700 Fogadóóra 5-8. évfolyam Szatmáriné Tóth Melinda int.vez.hely.
március 8. 1700 Hit- és erkölcstan oktatással kapcsolatos szülői értekezlet az egyházak részvételével Szatmáriné Tóth Melinda int.vez.hely.
március 8. de. 720-945
du. 15-1630
Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
március 9-10. Nyílt napok a jelenlegi tanulóink szüleinek Horváth Zoltán Tiborné int.vez.
március 9. de. 720-945
du. 15-1645
Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
március 13. de. 720-945
du. 15-1630
Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
március 13. 1430 Városi alsós rajzverseny eredményhirdetés Czinkóczi Katalin
március 14. Március 15-i ünnepség Dudásné Király Szilvia, Varga Monika, Zilahi-Szabó Edit, Kelemenné Jankovits Mária
március 16-17. Továbbtanulási lapok módosítási határideje Szatmáriné Tóth Melinda int.vez.hely.
március 16. 1400 Napraforgó Fesztivál Béresné Eperjesi Edit
március 20. Idegen nyelvi szintfelmérők 4. és 6. évfolyamon Füleki Ágnes
március 20. Továbbtanulási lapok postázási határideje Tóthné Maku Karolina
március 20. 1700 Szülői értekezlet a leendő 1. osztályosok szüleinek Horváth Zoltán Tiborné int.vez.
március 22. Víz világnapja: A víz fontosságáról 5 percben Ábrahámné Gáspár Irén
március 22. A Víz Világnapja a Mátra Múzeumban Faragóné Czakó Mária
március 22. Városi mesemondó verseny Várady Béla
március 24. 1000 Madarak és fák napja verseny Egerben Szalayné Fodor Dorottya
március 27. 1400 Gács Béla városi matematika verseny harmadik fordulója Palikné Czövek Ágnes
2016. szeptember havi program
Dátum Program neve Felelős
augusztus 31. 1700 Tanévnyitó ünnepség Horváth Zoltán Tiborné ig.
augusztus 31. Tankönyvosztás az ünnepség után 1-8. évfolyamon Kelemenné Jankovits Mária, Szalayné Fodor Dorottya
szeptember 1. 800 Első tanítási nap Horváth Zoltán Tiborné ig.
szeptember 1. 1700 Szülői értekezlet 1. o. tanulók szülei részére Bánkáné Berta Éva igh.
szeptember  2. 900 Bemeneti mérés (1. évfolyam) Juhászné Bartók Judit
szeptember  5. 900 Bemeneti mérés (1. évfolyam) Juhászné Bartók Judit
szeptember 7. de.720-945
du. 1500-1630
Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
szeptember 8.  de.720-945
du. 1500-1700
Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
szeptember 6. 1700 Szülői értekezlet 2-4. o. tanulók szülei részére Bánkáné Berta Éva igh.
szeptember 7. 1700 Szülői értekezlet 5-8. o. tanulók szülei részére Szatmáriné Tóth Melinda igh.
szeptember 13. 1800 Iskolai Szülői Munkaközösségi értekezlet Horváth Zoltán Tiborné ig.
szeptember 13. de. 720-945
du. 1500-1630
Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
szeptember 26-ig Naplók, anyakönyvek megnyitása, változások beírása az anyakönyvekbe osztályfőnökök
szeptember 27. 800 Fényképezkedés alsó évfolyamon Tóthné Maku Karolina
szeptember 28. 800 Fényképezkedés felső évfolyamon Tóthné Maku Karolina
szeptember 30. Tanmenetek, szakköri és egyéb foglalkozások munkatervének leadása minden érintett pedagógus
2016. október havi program
Dátum Program neve Felelős
október 4. 1600 Nevelőtestületi munkaértekezlet Horváth Zoltán Tiborné ig.
október 4. 1700 Fogadóóra 1-4. évfolyamon Bánkáné Berta Éva igh.
október 5. 1700 Fogadóóra 5-8. évfolyamon Szatmáriné Tóth Melinda igh.
október 5. de.720-945
du. 1500-1630
Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
október 6. de.720-945
du. 1500-1700
Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
október 6. (nagyszünet) Aradi vértanúkról megemlékezés Juhászné Bartók Judit, Ábrahámné Gáspár Irén, Kelemenné Jankovits Mária
október 6. 1400 Októberi statisztika leadása osztályfőnökök
október 10-15. Egészségnevelési hét Varga Monika, igh-ek
október 11. de. 720-945
du. 1500-1630
Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
október 13. ÖKO nap Varga Monika
október 15. Munkanap (hétfői órarend)
október 17-21. Papírgyűjtés Tóthné Mátrai Ágnes
október 21. (nagyszünet) Október 23-ról megemlékezés Tóth János, Solymosi Bettina
október 28. Gólyabál és Halloween bál Kása Abigél
november 2-től november 4. Őszi szünet.
A szünet előtti utolsó tanítási nap: október 28. (péntek), a szünet utáni első tanítási nap: november 7. (hétfő)
2016. november havi program
Dátum Program neve Felelős
november 7. Őszi szünet utáni első tanítási nap
november 8. Pályaválasztási kiállítás Egerben a 8. évfolyamnak Szatmáriné Tóth Melinda igh.
november 8. 1600 Nevelőtestületi munkaértekezlet Horváth Zoltán Tiborné ig.
november 9. de.720-945
du. 1500-1630
Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
november 10. de.720-945
du. 1500-1700
Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
november 14. de. 720-930
du. 1500-1630
Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
november 14. 1400 Gács Béla Matematika Verseny I. forduló Varga Monika, Palikné Czövek Ágnes
november 17. 1400 Városi ÖKO verseny I. forduló Varga Monika
november  17. 1500 Cukorbetegeknek műsor Várady Béla, Kiss Norbertné, Benyovszky Péterné
november 22. 1700 Pályaválasztási szülői értekezlet Szatmáriné Tóth Melinda igh., Tóthné Mátrai Ágnes
november 30. 1630-1715 Adventi készülődés Bánkáné Berta Éva igh., Horváth Magdolna
2016. december havi program
Dátum Program neve Felelős
december 1. 1630 Nevelőtestületi munkaértekezlet Horváth Zoltán Tiborné int.vez.
december 1. 1700 Szülői értekezlet 1-8. évfolyam Horváth Zoltán Tiborné int.vez.
december 4. 1700 Műsor a Fő téren Harmosné Keskeny Szilvia
december 5. Központi írásbeli vizsgára jelentkezési lapok leadási határideje 8. of-ok,
Szatmáriné Tóth Melinda int.vez.hely.
december 7. 1630-1715 Adventi készülődés óvodásoknak Bánkáné Berta Éva int.vez.hely., Gucsiné Urbán Gabriella
december 7. de.720-945
du. 1500-1630
Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
december 8. de. 720-945
du. 1500-1700
Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
december 8. 1430 Területi angol nyelvi nyelvhasználati verseny az Arany János Általános Iskolában (1. forduló) Füleki Ágnes
december 13. de. 720-945
du. 1500-1630
Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
december 13. Luca napi vásár DÖK, Kása Abigél
december 13. 1400 Angol OÁTV (1.forduló) Füleki Ágnes
december 14. 1630-1715 Adventi készülődés óvodásoknak Bánkáné Berta Éva int.vez.hely.,
Varga Erika
december 19. nagyszünet Iskolagyűlés Horváth Zoltán Tiborné int.vez.
december 20. 1700 Karácsonyi Gálaműsor Szatmáriné Tóth Melinda int.vez.hely.,
Domoszlai Józsefné
december 22 - 31. Téli szünet.
A szünet előtti utolsó tanítási nap 2016. december 21. (szerda), a szünet utáni első tanítási nap 2017. január 3. (kedd)
Kellemes ünnepeket és jó pihenést mindenkinek!
2017. január havi program
Dátum Program neve Felelős
január 3. Téli szünet utáni első tanítási nap
január 4. 1415 Vezetőségi értekezlet Horváth Zoltán Tiborné int.vez.
január 9. de. 720-945
du. 1500-1630
Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party
január 10. de. 720-945
du. 1500-1700
Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party
január 10. 1600 Nevelőtestületi munkaértekezlet Horváth Zoltán Tiborné int.vez.
január 12. de. 720-945
du. 1500-1630
Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party
január 18. Varázstorony látogatás 7.a és 7.b osztály Laczkó Györgyné
január 21. 1000 Központi felvételi vizsga 8. évf. Szatmáriné Tóth Melinda int.vez.hely.
január  23. Magyar Kultúra Napja Juhászné Bartók Judit
január 23. Félévi osztályozó konferencia Horváth Zoltán Tiborné int.vez.
január 20. Ingyenes tankönyv igénylés felmérése Kelemenné Jankovits Mária
január  20. I. félév vége
január 27. Pesti Magyar Színház: Valahol Európában Kelemenné Jankovits Mária
január 27. Félévi tájékoztatók kiosztása of-k
január 31. 1400 Félévzáró értekezlet Horváth Zoltán Tiborné int.vez.
február 01. 1700 Fogadóórával egybekötött szülői értekezlet 1-8.évf. Horváth Zoltán Tiborné int.vez.
2017. február havi program
Dátum Program neve Felelős
február 1. 1430 Angol nyelvi nyelvhasználati verseny az Arany János Általános Iskolában 2. forduló (szóbeli) Füleki Ágnes
február 1. 1700 Fogadóórával egybekötött szülői értekezlet 1-8.évf. Horváth Zoltán Tiborné int.vez.
február 2. 1400 Tanodai szülői értekezlet Horváth Zoltán Tiborné int.vez.
február 6. 1400 Gács Béla városi matematika verseny 2. fordulója Palikné Czövek Ágnes
február 7. 1600 Nevelőtestületi munkaértekezlet Horváth Zoltán Tiborné int.vez.
február 8. de. 720-945
du.15-1630
Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party
február 9. de. 720-945
du. 15-17
Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party
február 9.

Továbbtanulási lapok leadási határideje

Szatmáriné Tóth Melinda int.vez.hely., 8. o.fők
február 15. Továbbtanulási lapok postázásának határideje Tóthné Maku Karolina
február 13. de. 720-945
du. 15-1630
Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party
február 17. 1600 Diákfarsang (egyéni) Kása Abigél DÖK
február 18. 900 Országos Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Varga Monika
február 23. 1400 Városi ÖKO verseny Varga Monika
február 24. Kommunista és egyéb diktatúrák áldozatairól megemlékezés történelem órán történelem szakosok
február 25. 1900 NégyeS-O-S Alapítványi bál Tuziné Domoszlai Ágnes, Juhászné Kánya Angelika

 

Hasznos linkek
 
Galéria


További képek..

Partnereink