Ma Jolán napja van. Holnap Olivér napja lesz.
Iskolánkról
Oktatás és nevelés
DÖK
Hírek
Dokumentumok
Pályázatok
Galéria
Könyvtár

Gyöngyösi Felsővárosi Általános Iskola
Gyöngyös, Martinovics Ignác utca 2.
Tel: (37)311-062
        (37)504-109
Fax: (37)311-062



Intézményvezető: Horváth Zoltánné
Tanulói létszám: 462 fő


Oktatás és nevelés > Havi programok > 2015-2016. tanév

2015-2016. tanév

2015. szeptember havi program
Dátum Program neve Felelős
augusztus 31. 1700 Tanévnyitó ünnepség Horváth Zoltán Tiborné ig.
augusztus 31. Tankönyvosztás az ünnepség után 1-4. évfolyamon Kelemenné Jankovits Mária, Szalayné Fodor Dorottya
szeptember 1. 800 Első tanítási nap Horváth Zoltán Tiborné ig.
szeptember 1. Tankönyvosztás 5-8. évfolyamon Kelemenné Jankovits Mária, Szalayné Fodor Dorottya
szeptember 1. 1700 Szülői értekezlet 1. o. tanulók szülei részére Bánkáné Berta Éva igh.
szeptember 2. 900 Bemeneti mérés (1. évfolyam) Juhászné Bartók Judit
szeptember 3. 900 Bemeneti mérés (1. évfolyam) Juhászné Bartók Judit
szeptember 8. 1500 Tanévnyitó értekezlet Horváth Zoltán Tiborné ig.
szeptember 7-8. de.720-945 és du. 1500-1700 Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
szeptember 8. 1700 Szülői értekezlet 5-8. o. tanulók szülei részére Bánkáné Berta Éva igh.
szeptember 9. 1700 Szülői értekezlet 2-4. o. tanulók szülei részére Szatmáriné Tóth Melinda igh.
szeptember 9. 1800 Iskolai Szülői Munkaközösségi értekezlet Horváth Zoltán Tiborné
szeptember 10. de. 720-1000 és du. 1500-1630 Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
szeptember 18-ig Naplók, anyakönyvek megnyitása, változások beírása az anyakönyvekbe osztályfőnökök
szeptember 25. Tanmenetek, szakköri és egyéb foglalkozások munkatervének leadása minden érintett pedagógus
2015. október havi program
Dátum Program neve Felelős
október 1. Zenei világnapról megemlékezés iskolarádión Harmosné Keskeny Szilvia
október 6. 1100 Aradi vértanúkról megemlékezés Dudásné Király Szilvia
október 6. 1130 Iskolagyűlés Horváth Zoltán Tiborné ig.
október 6. 1400 Az állatok világnapjáról előadás 026-os teremben: Felelős állattartás Varga Monika
október 6. 1500 Nevelőtestületi munkaértekezlet Horváth Zoltán Tiborné ig.
október 7-8. de.720-1000 és du. 1500-1700 Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
október 8. Rendőrségi bűnmegelőzési előadás felső tagozatnak külön kiírás szerint Szatmáriné Tóth Melinda igh.
október 12. 1430 Hungarikum kiállítás megnyitója Bánkáné Berta Éva igh.
október 13. de. 720-1000 és du. 1500-1630 Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
október 22. (nagyszünet) Október 23-ról megemlékezés F: Tuziné Domoszlai Ágnes
október 23. (péntek) Munkaszüneti nap
október 26-30. Őszi szünet A szünet előtti utolsó tanítási nap: október 22. (csütörtök), a szünet utáni első tanítási nap: november 2. (hétfő)
2015. november havi program
Dátum Program neve Felelős
november 2. Őszi szünet utáni első tanítási nap
november 2. Fényképezkedés Tóthné Maku Karolina
november 2-3. 1200-1800 Alsó tagozatos szakmai megújító továbbképzés (program külön kiírás szerint) Bánkáné Berta Éva ig.
november 3. 1600 Nevelőtestületi munkaértekezlet Horváth Zoltán Tiborné ig.
november 3. 1700 Összevont szülői értekezlet Horváth Zoltán Tiborné ig.
november 3. 1700 Fogadóóra: 5-8. évfolyam Szatmáriné Tóth Melinda igh. és of-k
november 4. 1700 Fogadóóra 1-4. évfolyam Bánkáné Berta Éva igh. és of-k
november 5. de.720-945 és du. 1500-1630 Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
november 6. Gólyabál Széles Mónika
november 9. de.720-945 és du. 1500-1700 Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
november 9-13. Egészségnevelési hét Varga Monika, igh-k
november 10-11. On-lion angol verseny 2. forduló Füleki Ágnes
november 11. 1430 Angol nyelvi nyelvhasználati verseny az Arany János Általános Iskolában 1. forduló Füleki Ágnes
november 12. ÖKO nap Varga Monika, igh-k
november 12. de. 720-930 és du. 1500-1630 Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
november 16. 1400 Gács Béla Matematika Verseny I. forduló Varga Monika, Palikné Czövek Ágnes
november 19. 1400 Városi ÖKO verseny I. forduló Varga Monika
november 19. Cukorbetegeknek műsor Czinkóczi Katalin
november 23. 1700 Pályaválasztási szülői értekezlet Szatmáriné Tóth Melinda igh., Tóthné Mátrai Ágnes
november 24. 1630-1715 Adventi készülődés Bánkáné Berta Éva igh.
november 26-tól dec.4-ig Papírgyűjtés Tóthné Mátrai Ágnes
2015. december havi program
Dátum Program neve Felelős
december 3. 1500 Alsós munkaértekezlet: autista tájékoztató, program bemutatása. Bánkáné Berta Éva
december 3. 1600 Nevelőtestületi munkaértekezlet. igazgató
december 3. 1700 Szülőértekezlet 1-4. évfolyam. Autista programmal kapcsolatosan szülőknek „érzékenyítő”. Bánkáné Berta Éva, of-k.
december 4. 1700 Szülőértekezlet 5-8. évfolyam. Szatmáriné Tóth Melinda, of-k.
december 5. Központi írásbelire való jelentkezési lap leadási határideje. Szatmáriné Tóth Melinda, 8. of-k.
december 7. (szombat) Munkanap! (Keddi órarend szerint)
december 9. Téli közfoglalkoztatásban részt vevők képzése. Horváth Zoltánné
december 9. Mézeskalács házikó készítő versenyre „házikó” leadási határideje. (Lásd külön plakát!)
december 13. Luca-napi vásár. SzMK, DÖK
december 18. Városi karácsonyi műsor a Szent Bertalan templomban. Bánkáné Berta Éva, Kelemenné Jankovits Mária, Harmosné Keskeny Szilvia
december 20. 1700 Karácsonyi gálaműsor. Bánkáné Berta Éva, Kelemenné Jankovits Mária, Harmosné Keskeny Szilvia
december 21. (szombat) Munkanap! (Pénteki órarend szerint)
december 23 – 2014. január 3. Téli szünet! A szünet előtti utolsó tanítási nap: 2013. december 21. (szombat), a szünet utáni első tanítási nap: 2014. január 6. (hétfő)
2016. január havi program
Dátum Program neve Felelős
január 4. Téli szünet utáni első tanítási nap
január 5. 1600 Nevelőtestületi munkaértekezlet Horváth Zoltán Tiborné ig.
január 7. de. 720-945 és de. 1500-1700 Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party
január 8. de. 720-945 és de. 1500-1630 Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party
január 12. de. 720-930 és de. 1500-1630 Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party
január 16. 1000 Központi felvételi vizsga 8. évf. Szatmáriné Tóth Melinda igh.
január 20. 900 Félévi osztályozó vizsga (magántanulók) Szatmáriné Tóth Melinda igh., Bánkáné Berta Éva igh.
január 22. Magyar Kultúra Napja Juhászné Bartók Judit
január 25. Félévi osztályozó konferencia (külön beosztás szerint) Horváth Zoltán Tiborné ig.
január 25. II. félévi órarend első napja
január 29. Félévi tájékoztatók kiosztása

Félévi tájékoztatók kiosztása
of-k

2016. február havi program
Dátum Program neve Felelős
február 1. 1400 Gács Béla Matematika Verseny Palikné Czövek Ágnes
február 2. 1500 Félévzáró értekezlet Horváth Zoltán Tiborné ig.
február 2. 1700 Fogadóórával egybekötött szülői értekezlet 5-8.évf. Szatmáriné Tóth Melinda igh.
február 3. 1700 Fogadóórával egybekötött szülői értekezlet 1-4.évf. Bánkáné Berta Éva igh.
február 5. 1600 Diákfarsang (csoportos) Kása Abigél DÖK
február 5. Továbbtanulási lapok leadási határideje Szatmáriné Tóth Melinda igh., 8. o.fők
február 8. Drogprevenciós előadások 5-8. osztályok külön beosztás szerint Szatmáriné Tóth Melinda igh, Kelemenné Jankovits Mária
február 8. de. 720-945 és du.15-1630 Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party
február 9. de. 720-945 és du. 15-17 Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party
február 10. Továbbtanulási lapok postázásának határideje Tóthné Maku Karolina
február 11. de. 720-930 és du. 15-1630 Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party
február 13. Országos Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Varga Monika
február 15. Drogprevenciós előadások 5-8. osztályok külön beosztás szerint Szatmáriné Tóth Melinda igh, Kelemenné Jankovits Mária
február 20. 1900 NégyeS-O-S Alapítványi bál Tuziné Domoszlai Ágnes, Juhászné Kánya Angelika
február 24. 1430 Városi Rajzverseny Fehér Éva
február 25. Kommunista és egyéb diktatúrák áldozatairól megemlékezés történelem órán történelem szakosok
2016. március havi program
Dátum Program neve Felelős
március 1. 1400 Fox nemzetközi angol verseny Válócziné Tóth Ildikó
március 1. 1600 Nevelőtestületi munkaértekezlet Horváth Zoltán Tiborné ig.
március 2. 1430 Arany János vers- és prózamondó verseny a Gyöngyösi Arany János Általános Iskolában Juhászné Bartók Judit
március 3. 1430 Városi alsós rajzverseny Czinkóczi Katalin mkv.
március 3. 1500 Városi felsős rajzverseny eredményhirdetés, kiállítás megnyitása Fehér Éva
március 4. 1400 Hevesy György Kémia verseny Varga Monika
március 5. (szombat) Munkanap hétfői órarenddel és nyitott ajtók Horváth Zoltán Tiborné ig.
március 7. de. 720-945 és du. 15-1630 Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
március 7. 1700 Hit- és erkölcstan oktatással kapcsolatos szülői értekezlet az egyházak részvételével Szatmáriné Tóth Melinda igh.
március 7-9. Nyílt napok Bánkáné Berta Éva igh.
március 8. de. 720-945 és du. 15-1700 Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
március 10. de. 720-930 és du. 15-1630 Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
március 11. (nagyszünet) Ünnepélyes iskolagyűlés március 15-i ünnepség Solymosi Bettina, Tóth János, Kelemenné Jankovits Mária, Juhászné Bartók Judit, Dudásné Király Szilvia
március17. 1430 Városi alsós rajzverseny eredményhirdetése Czinkóczi Katalin mkv.
március 16. Úszás órarendről visszaállás 2. félévire Szatmáriné Tóth Melinda igh., Bánkáné Berta Éva igh.
március 16-17. Továbbtanulási lapok módosítási határideje Szatmáriné Tóth Melinda igh.
március 18. 1400 Városi Bábfesztivál Béresné Eperjesi Edit, Bánkáné Berta Éva igh.
március 21. 1700 Szülői értekezlet a leendő 1. osztályosok szüleinek Horváth Zoltán Tiborné ig.
március 22. Víz világnapja: A víz fontosságáról 5 percben Ábrahámné Gáspár Irén
március 24-29. Tavaszi szünet (A szünet előtti utolsó tanítási nap március 23. (szerda), a szünet utáni első tanítási nap március 30. (szerda)
március 21. 1400 Gács Béla városi matematika verseny harmadik fordulója Palikné Czövek Ágnes
2016. április havi program
Dátum Program neve Felelős
április 5. 1600 Nevelőtestületi munkaértekezlet Horváth Zoltán Tiborné ig.
április 5. 1700 Fogadóóra 5-8. évfolyamosaknak Szatmáriné Tóth Melinda igh.
április 6. 1700 Fogadóóra 1-4. évfolyamosoknak Bánkáné Berta Éva igh.
április 6. 1400 Alapműveleti Matematika verseny Hatvanban Palikné Czövek Ágnes
április 6.  de.720-0945
du. 1500-1630
Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
április 7.  de.720-0945
du. 1500-1700
Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
április 7. 1400 Iskolai Szépkiejtési Verseny Czinkóczi Katalin
április 7. 1600 Tankönyvlista összeállítása mkv.
április 8. Diáknap Kása Abigél
április 11. Költészet napi megemlékezés iskolarádión keresztül Szalayné Fodor Dorottya
április 11. Szülőknek tankönyvjegyzék kiosztása Szatmáriné Tóth Melinda igh., Bánkáné Berta Éva igh.
április 12. Egressy Béni Ének Verseny Széles Mónika
április 12.  de.720-0945
du. 1500-1630
Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
április 13. Városi Szépkiejtési Verseny Czinkóczi Katalin mkv.
április 14-15.
800-1900
Első osztályosok beiratkozása Horváth Zoltánné ig., Bánkáné Berta Éva igh., Tóthné Maku Karolina iskolatitkár
április 15. Tankönyvjegyzék leadása a tankönyvfelelősöknek Osztályfőnökök
április 15. Megemlékezés a Holokauszt áldozatairól Tuziné Domoszlai Ágnes
április 20. 1430 Városi Helyesíró Verseny Tóth Jánosné
április 22. Föld napja, zöld hírek a rádióban Ábrahámné Gáspár Irén
április 26-29. Tanulmányi kirándulás Felvidékre a „Határtalanul”pályázat keretében, a 7.o. tanulók részvételével 7. osztályfőnökök, Palikné Czövek Ágnes
2016. május havi program
Dátum Program neve Felelős
május 3. 1430 Gács Béla Matematika Verseny eredményhirdetése Palikné Czövek Ágnes
május 3-4. Anyák napja Osztályfőnökök
május 3. 1600 Nevelőtestületi munkaértekezlet Horváth Zoltán Tiborné ig.
május 3. 1700 Szülőértekezlet 5-8. évfolyam Szatmáriné Tóth Melinda igh.
május 17. Érzékenyítő foglalkozás
4.órában 4.c osztály
6.órában 7.b osztály
7.órában 4. c-ben és 7.b-ben tanító pedagógusoknak
Bánkáné Berta Éva igh.
május 4. 1700 Szülőértekezlet 1-4. évfolyam Bánkáné Berta Éva igh.
május 5. 1330 Fényképezkedés a 8. osztályosoknak osztályfőnökök
május 8. XIX. századi piac Széles Mónika, 3. és 5. évfolyam (nem osztályfőnökök) külön beosztás szerint
május 9. de.720-945
du. 1500-1630
Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
május 10. de.720-945
du. 1500-1700
Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
május 10. Madarak és fák napja: madárösvény bemutatása Varga Monika, Szalayné Fodor Dorottya
május 9-13. Erdei tábor 6.o. osztályfőnökök
május 12. 1400 Városi ÖKO verseny harmadik fordulója Varga Monika
május 12. de.720-945
du. 1500-1630
Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
május 18. Országos kompetenciamérés 6-8. évfolyamon idegen nyelvből Szatmáriné Tóth Melinda igh.
május 25. Országos kompetenciamérés 4-6-8. évfolyamon szövegértésből és matematikából Szatmáriné Tóth Melinda igh.
május 25-26. Osztálykirándulások
május 27. Tantestületi kirándulás
2016. június havi program
Dátum Program neve Felelős
május 30-június 3. Papírgyűjtés Tóthné Mátrai Ágnes
június 2. 900 Rendőrségi látogatás 8. évfolyamosoknak Tuziné Domoszlai Ágnes, Pintér Tibor
június 3. Nemzeti Összetartozás Napja az iskolarádióban Ábrahámné Gáspár Irén
június 6. 1700 Leendő 1. osztályosok szülői értekezlete Horváth Zoltán Tiborné ig.
június 7. de.720-945
du. 1500-1630
Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
június 8. de.720-945
du. 1500-1700
Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
június 6-tól Ingyenes tankönyvek beszedése külön beosztás szerint Szalayné Fodor Dorottya, osztályfőnökök
június 10-13-15. Ballagási próba Szatmáriné Tóth Melinda igh.
június 10. de.720-945
du. 1500-1630
Étkezési térítési díjak befizetése Mátra Party Kft.
június 14. Túra Mátrafüredre Varga Monika
június  15. 900 Magántanulók vizsgája Szatmáriné Tóth Melinda, Bánkáné Berta Éva igh-ek
június  15. Vidámballagás osztályfőnökök
június 15. Utolsó tanítási nap (szerda)
június 16. 900 Év végi osztályozó konferencia Horváth Zoltán Tiborné ig.
június 17. Dekorálás ballagásra 7. osztályfőnökök
június 17. 1700 Ballagás 7. osztályfőnökök
június 18. 1900 Bankett 8. osztályfőnökök
június  21. 900 Bizonyítványok, oklevelek, anyakönyvek leadási határideje
június 22. 900 Dokumentumok (naplók) leadása ellenőrzésre igazgatóhelyettes
június 23. 1700 Tanévzáró ünnepség, bizonyítványosztás 3. osztályfőnökök
június 24. 900 Tantermek, szertárak, tanári szekrények rendbetétele, ellenőrzése
június 27. Munkaközösség vezetők beszámolójának leadása
június 27. Selejtezési jegyzőkönyvek és eszközök leadása a gazdasági ügyintézőnek Simonkovitsné Szurnyák Dóra
június 29. Tanévzáró értekezlet – tanév munkájának értékelése Horváth Zoltán Tiborné ig.
június 30. Selejtezés továbbítása önkormányzat és KLIK felé
július 1-augusztus 19. Pedagógusok nyári szabadsága
június 27-július 1 Rajztábor
június 27-július 29. Nyári napközis tábor
július 4-8. ÖKO tábor
2016. augusztusi előzetes programok
Dátum Program neve Felelős
augusztus  22. 900 Alakuló értekezlet
augusztus 23-24. 900-1200 Pótvizsga felkészítés
augusztus 25. 900 Pótvizsga időpontja
augusztus 29. 900 Tanévnyitó értekezlet
augusztus 31. 1700 Tanévnyitó ünnepség, tankönyvosztás osztályfőnökök által
augusztus 24-26. Gólyatábor

 

Hasznos linkek
 
Galéria


További képek..

Partnereink