Ma Hedvig napja van. Holnap Lukács napja lesz.
Iskolánkról
Oktatás és nevelés
DÖK
Hírek
Dokumentumok
Pályázatok
Galéria
Könyvtár

Gyöngyösi Felsővárosi Általános Iskola
Gyöngyös, Martinovics Ignác utca 2.
Tel: (37)311-062
        (37)504-109
Fax: (37)311-062Intézményvezető: Horváth Zoltánné
Tanulói létszám: 462 fő


Hírek > Aktuális > Országos Curie Környezetvédelmi Emlékverseny területi forduló eredményei - 2017. február 18. (szombat)

Országos Curie Környezetvédelmi Emlékverseny területi forduló eredményei - 2017. február 18. (szombat)

Hírcsoport: Aktuális   Közzétéve: 2017. 03. 06., 21:58

 

Február 18-án, szombaton került megrendezésre az országos verseny területi fordulója, ahol három fős csoportokban versenyeztek a gyerekek 3-12. osztályig. A területi fordulóra az előzetesen kiadott írásbeli feladatlapok megoldásával lehetett bejutni. A szombati versenyen 44 csapat mutatta meg, mit tud a környezetvédelemről. Az általános iskolások 60 percig, a középiskolások 90 percig dolgozhattak feladatlapjukon. Az egyes korosztályok legjobbjai az országos döntőn vehetnek részt, Szolnokon. Iskolánkat négy alsós és három felsős csapat képviselte. A tanulók nagyszerűen helytálltak. A legjobban teljesítő csapatok az oklevél mellé ajándékot is kaptak. Az ajándékokat az ÉMÁSZ, a PAKSI ATOMERŐMŰ, A DETKI KEKSZ, A VAMAV és az iskola alapítványa biztosította.

Az eredmény a versenyek => Curie Környezetvédelmi Emlékverseny menüpont alatt tekinthető meg.

1% - NégyeS-O-S Közhasznú Alapítvány
Hasznos linkek
 
Galéria


További képek..

Partnereink