Ma Hedvig napja van. Holnap Lukács napja lesz.
Iskolánkról
Oktatás és nevelés
DÖK
Hírek
Dokumentumok
Pályázatok
Galéria
Könyvtár

Gyöngyösi Felsővárosi Általános Iskola
Gyöngyös, Martinovics Ignác utca 2.
Tel: (37)311-062
        (37)504-109
Fax: (37)311-062Intézményvezető: Horváth Zoltánné
Tanulói létszám: 462 fő


Hírek > Aktuális > 2016. április 18-22. - Fenntarthatósági témahét

2016. április 18-22. - Fenntarthatósági témahét

Hírcsoport: Aktuális   Közzétéve: 2016. 04. 20., 10:08

 

Iskolánk is csatlakozott a 2016. április 18-22. között megrendezett fenntarthatósági témahéthez. A cél a környezetvédelem ügyének népszerűsítése.

A környezet védelme és a fenntarthatóság érdekében egyre több civil, szervezet és önkormányzat tesz lépéseket, kezdeményezéseket. Globális felmelegedés, vízhiány, csökkenő energiakészlet, klímaváltozás. Ezek a veszélyek fenyegetik Földünket, ha gyorsan nem változtatunk szemléletünkön és magatartásunkon. A szemléletváltásra a gyermekek a legfogékonyabbak, épp ezért fontos, hogy már iskolás korban megismerjék a téma fontosságát és felfigyeljenek személyes érintettségükre, hiszen kis odafigyeléssel ők is sokat tehetnek a Föld védelméért.

 

További információ: https://www.fenntarthatosagi.temahet.hu/

1% - NégyeS-O-S Közhasznú Alapítvány
Hasznos linkek
 
Galéria


További képek..

Partnereink